“Нам потрібна найкраща”: Тіна Кароль зізналася, якою буде свекрухою для дружини сина Веніаміна

Знаменита співачка Тіна Кароль виховує 14-річного сина Веніаміна. Нещодавно зірка зізналася, що вже морально готується до того, що скоро син може привести в дім дівчину та розповіла, якою свекрухою буде для обраниці Вені.

Тіна Кароль — популярна співачка та народна артистка України. Знаменитість щодня старанно працює задля свого успіху та прагне це бачити й в інших людях. У одному з випусків ранкового шоу “Сніданок з 1+1” виконавиця розповіла, якою хоче бачити свою майбутню невістку.

Поп-діва Тіна Кароль розповіла, яку невістку чекає
Поп-діва Тіна Кароль розповіла, яку невістку чекає

Зірка виховує сина Веніаміна, якому нещодавно виповнилося 14-років. Юнак вже вищий за свою зіркову маму і Тіна розуміє, що хоч для неї Веня назавжди залишиться дитиною, хлопець росте та може вже зовсім скоро привести додому дівчину. Кароль в ефірі “Сніданку” зізналася, що тій, хто попадається в її руки доведеться непросто.

Тіна Кароль з сином Веніаміном
Тіна Кароль з сином Веніаміном

“Дівчата, якщо чесно, в мене такий жорсткий фейсконтроль. Б – бездоганність, В – в усьому. Нам потрібна найкраща”, — поділилася співачка.

Зі слів знаменитості, син ще не приводив додому невістку і наразі робить вид, що йому не цікава протилежна стать. Але Кароль вже готується стати суворою свекрухою та ретельно перевіряти обраниць Веніаміна.

Тіна Кароль на Сніданку з 1+1 зізналася, що буде перевіряти обраниць сина на бездоганність в усьому
Тіна Кароль на Сніданку з 1+1 зізналася, що буде перевіряти обраниць сина на бездоганність в усьому

Руслан Сенічкін вважає, що це особисте діло хлопця і головне, аби він сам був щасливим, але Кароль так не вважає. Зірка хвилюється, що у разі невдачі Вені на особистому фронті, наслідки розбитого серця сина ляжуть на її плечі та, як любляча мати, вона прагне цього уникнути.

Стосовно особистого життя самої співачки, після смерті чоловіка, Євгена Огіра, вона не одружилася вдруге та тривалий час уникала будь-яких натяків на романтичні стосунки з чоловіками. Сьогодні поп-діва продовжує жити повноцінним та всіляко натякає, що її серце вже не вільне.

Тіна Кароль і Євген Огір на вінчанні у 2008 році
Тіна Кароль і Євген Огір на вінчанні у 2008 році

Нагадаємо, Тіна Кароль та Євген Огір одружилися у 2008 році, а у 2013 продюсер помер від онкології.

Схожі новини