Олена Кравець віддала дітей у школу за 20 тисяч гривень в місяць: ейдетика, логоритміка,білінгвальне навчання

Кожна мама дуже піклується про освіту своїх дітей, тому, якщо у родини є можливість, то малюки починають навчатися у приватних закладах, де зовсім інший підхід до дітей та до навчання загалом. Так, Олена вирішила з самого дитинства своїх дітей віддати їх на дошкільне навчання.

Школа дітей Кравець

Та школу Кравець вибрала досить дорогу, але дуже професійну. Катя і Ваня пішли навчатися на курс під назвою “Inventor Preschool”, що означає дошкільна підготовка. Діткам доносять інформацію дуже в цікавому форматі, вони вивчають базу математики, грамоти, англійської мови, розвивають увагу, пам’ять, логічне мислення та креативність. А також у садочку присутнє білінгвальне навчання, що робить його особливим.

Але коштує така школа недешево, а саме 20 тисяч гривень на місяць і це тільки за одну дитину.

Також дошкільне навчання у школі “Inventor” допомагає дітям Кравець розвинути правильну психіку та сприйняття навколишнього світу. Олена взагалі не думала розповідати про це, але оскільки вона є тепер ведучою, то завітала до садочку своїх дітей і розпитала близнят, що вони робили там.

По Каті та Вані видно, що вони задоволені навчанням. Найцікавіше те, що кожного тижня у п’ятницю діти дивляться кіно і це чудово, тому що вони не тільки здобувають серйозні знання, а ще й розважаються та розвантажують мізки.

До речі варто сказати, що малюки дуже схожі на Олену, такі ж світленькі. А от щодо поведінки, Катя та Ваня дуже сором’язливі, особливо хлопчик, він намагався не потрапляти у кадр та дати змогу Катерині відповісти на всі питання.

Схожі новини