Зірка сіткому “Одного разу під Полтавою” замилувала фото з дітьми

Анна Саліванчук показала маленького сина і поміркувала про вакцинацію.

Акторка Анна Саліванчук поділилася новим дописом, у якому розповіла про свій негативний досвід від вакцинації старшого сина Гліба. 

Зірка розповіла. що відразу після вакцинації у сина почалася жовтуха і тривале лікування. Після цього зірка почала вивчати це питання. Лише недавно Анна Саліванчук відновила вакцинацію. При цьому акторка театру і кіно зазначила, що вона не проти вакцинації, їй потрібен був час, щоб розібратися і підібрати найкраще для дітей. Також Анна Саліванчук не радила кому які вакцини колоти, адже розуміє, що все індивідуально.

Такий допис акторка залишила під сімейним фото з двома синами.

У відповідь на її допис дехто з прихильників почав ображати зірку, звинувачуючи її у тому, що вона навмисно вставила у допис рекламу дуже дорогої приватної клініки. І взагалі, що раніше всім все однакове кололи і ніяких наслідків не було. 

Дехто з підписників зірки взагалі висловив недовіру сучасним вакцинам і не робив жодної. При цьому прихильник теж отримав порцію негативу. Відповідь на таку агресію не забарилася і підписники почали ділитися своїм досвідом вакцинації. При цьому дехто зауважив, що навіть якщо всім колись робили вакцинацію однаковими препаратами, то раніше все контролювалося набагато сильніше, ніж зараз.

Більшість прихильників акторки делікатно оминула тему вакцинації і просто залишила безліч позитивних коментарів Анні Саліванчук та її дітям. 

Варто віддати належна акторці і мамі двох дітей, яка не вступала в дискусію. Вона прекрасно зрозуміла, що скільки людей, стільки і думок. Та й у кожного свій досвід вакцинації.

Щодо вакцинацій, то тут рішення кожен приймає сам. Людський організм – складна система і реагує на все по=різному. Головне, що діти здорові і щасливі поруч зі щасливою мамою.

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини