Шкарпетки, подушка, яйця та кульок: найбагатший журналіст України Дмитро Гордон увічнив себе у мотлоху

Річ у тому, що Гордон запустив власний мерч, який продається на його власному сайті “Gordon Shop”. Вибір у магазині дуже великий, це різноманітні предмети, наприклад, футболки, кружки, сумки, пакети, чохли для смартфона та захисні маски, шопери, подушки на які нанесено портрет Гордона або його відомі висловлювання, які вже стали народними.

Футболка з Дмитром

Також Дмитро Гордон вирішив випускати шоколадні яйця із доларами всередині. У коробці буде по дві штуки, а в одній штуці на партію сто доларів. Це дуже цікава ідея, здається, такого ще не було і жоден виробник шоколадних цукерок не винайшов такого. Також журналіст випускає авторське пташине молоко, яке вважається найякіснішим в  Україні.

Кульок з Дмитром

Тож, нещодавно журналіст тонко натякнув, що скоро Новий рік і варто замислитись про подарунки на свята, тому й виклав речі зі свого авторського мерчу, термочашку та коробку яєць.

Загалом у магазині є різні речі, тож, ціни також дуже відрізняються, наприклад найдешевший товар – це кульок “Шикарнючий”, він коштує 100 гривень, а от легендарні яйця коштують 300 гривень. Таким чином ціноутворення йде від цінності товару, тому що одяг коштує від 500 до 800 гривень. Це цілком адекватні ціни попри те, що ім’я журналіста є дуже популярним.

Солодощі Гордона

Всі товари можна придбати на офіційному сайті та в instagram, де адміністратори сторінки також приймають замовлення. Та насправді, варто сказати, що всі товари набули дуже великої популярності та приносять Гордону досить непоганий заробіток, який і дозволяє Дмитру триматися на плаву.

Схожі новини