“Це найважче, що можна взагалі уявити”: Ольга Сумська зізналася, чому не побачиться зі своєю дочкою Паперною

Знаменита українська акторка Ольга Сумська сколихнула мережу, зізнавшись, що не зможе побачитися зі своєю старшою дочкою через війну. Що сталося?

Після початку повномасштабної війни в Україні журналісти постійно ставили запитання Ользі Сумській стосовно її дочки Антоніни, яка вже багато років проживає в Москві разом зі своїм чоловіком Володимиром Ягличем та маленькими дітьми, і жодного разу не пригадала про те, що відбувається на її батьківщині публічно.

Ольга Сумська зізналася, чому не побачиться зі своє дочкою з москви

Дочка Сумської Паперна заблокувала українцям доступ до свого блогу
Ольга Сумська зізналася, чому не побачиться зі своє дочкою з москви

Спочатку Ольга В’ячеславівна намагалася виправдати свою спадкоємицю. Зірка публічно пояснювала, що Тоня знаходиться не в тих обставинах, коли може собі дозволити виступити проти режиму. Але згодом знаменитість відмовилася обговорювати лінію поведінки Паперної у медійному просторі.

Тривалий час від Антоніни не було чутно взагалі нічого. Тим паче, що для своїх співвітчизників, тобто українців, вона заблокувала доступ до особистої сторінки в соціальній мережі Instagram. Втім, напередодні Нового року Ольга В’ячеславівна дала ексклюзивний коментар стосовно старшої дочки, в якому розповіла, чи збирається бачитися зі спадкоємицею на зимові свята.

“Вона ніяк не може приїхати. Це просто неможливо з усіх боків. Це важко. Їй дуже важко. Це найважче, що можна взагалі уявити”, – розповіла Сумська.

Цікаво, що Антоніна Паперна також не приїхала на похорони своєї бабусі Ганни Іванівни Опанасенко-Сумської. Однак, Ольга Сумська повідомляла, що Антоніна була розбита новиною про кончину близької людини. Причина відмови приїхати не була оголошена.

Чоловік Антоніни Володимир Яглич також жодним чином не коментує усе, що відбувається, однак Ольга Сумська не розповідає про його ставлення до війни.

Схожі статті