“Маскарад” скінчився: всіх таємних героїв виявлено

Шоу скінчлося, образи розкрито.

У суботу, 7 листопада, учасники розважального шоу “Маскарад” зіграли останній поєдинок.

Насичено, весело, з емоціями та гумором пройшов фінальний випуск розважального шоу “Маскарад” на “1+1”. У суперфіналі за перемогу змагалися команди “Легенд”, яку очолив Потап і “Новатори” на чолі з Дмитром Монатіком.

Під час суперфіналу учасникам команд треба було відгадати хто зі знаменитостей ховається під певним комтюмом. Але спершу команди-учасники  мали вирішити хто першим відгадуватиме героя. За результатами “ліпсінг-батлу” таку можливість здобула команда “Легенд”. Вони ж і відгадалипершого героя, який ховався під маскою Курки. Ним стала українська співачка, ексучасниця гурту “Время и Стекло” Надя Дорофеєва.

За нею команда вирахувала і наступого артиста. Під маскою The Стрекози ховався чоловік співачки і телеведучий Володимир Дантес.

По закінченню першого туру рахунок був не на користь “Легенд”. А от у другому турі вони відгадали Дракошу, Приму без голови і Кака. А також перемогли у груповому конкурсі, представивши пародію на хіт MONATIK “LOVE IT ритм”.

У коментарях до відео поєдинку глядачі зійшлися на думці, що краще пародію на MONATIKа виконала, все ж таки, команда “Новаторів” з Владом Ямою.

Під образом Дракоші ховалася фронтвумен гурту та учасниця проекту “танці з зірками” Юлія Саніна.

На Приму без голови перетворився учасник гурту “5’nizza” Сергій Бабкін.

А кумедного Кака втілив гуморист Ігор Ласточкін. Це був супер-герой, відгадувати якого отримала честь команда, яка відгадала всі попередні образи.

За результатами двох турів з рахунком 50:30 перемогу здобула коменда “Легенд” під керівництвом Потапа. При цьому прихильники шоу зазначили, що команда Влада Ями “Новатори” легко виграла б, якби огранізатори не запросили співачку MARUV.

Яким би не був результат, всі лишилися задоволені і в хорошому настрої.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини