Як виглядає 55-річна мама Вєрки Сердючки без сценічного гриму: модна стрижка та виразні губи

Перші роки творчості Сєрдючки взагалі мало хто знав, що це чоловік переодягнений у жінку з формами. Декого цей факт дійсно шокував, а хтось сприйняв це спокійно. Та більшим відкриттям стало те, що мама Вєрки – це не жінка похилого віку, а досить молода і прекрасна артистка.

Вєрка Сердючка з мамою в образі

Тому, багатьох цікавить, як же насправді виглядає жіночка у віці, яка постійно носить хустку та довгі пишні спідниці у реальному житті. Та насправді ж ця інформація ніколи не була під замком, і знайти сторінку Інни Білоконь у соціальних мережах досить легко.

Тож, нині їй 55 років і варто сказати, що на вій вік Білоконь не виглядає, а має вигляд років на 20 молодше.

Так, на одній фотокартці на особистій сторінці в instagram, Інна постала з каре у кольорі блонд та показала свої виразні губи. Одразу можна звернути увагу на шкіру жінки – вона дуже доглянута та молода. Певно Інна на постійній основі відвідує косметологів та можливо навіть робить уколи краси, аби зберегти свій гарний вигляд якомога довше.

Всі знають, як шкідливо часто носити сценічний грим, а мама Сердючки без нього точно не зможе обійтися, адже потрібно малювати зморшки та робити її більш старшою з кожним разом. Тому, косметики на обличчі артистки завжди вистачає і очищення та правильний догляд просто необхідні Білоконь, аби в житті виглядає розкішно.

Інна Білоконь з Андрієм Данилком

Тож, мама Вєрки ще жінка у самому розквіті своєї краси та привабливості. Попри вік, Інна дійсно виглядає дуже молодою та доглянутою, що не може не викликати поваги, оскільки після 50-ти кожна жінка має різні проблеми зі шкірою та із зовнішнім виглядом загалом. Але все це залежить від образу життя та від правильного догляду. Тож, з молоду варто починати берегти свою красу та не ризикувати з невідомими препаратами чи косметичними засобами.

Популярне зараз

Схожі новини