Фіналістка Холостяка-12 Катя Лозовітська показала, як виглядає без макіяжу і фільтрів: Тополькому подобається

Лозовітську можна вважати найспокійнішою та неконфліктною серед дівчат, оскільки вона перший час взагалі ні з ким не спілкувалась та була сама собі на розумі, сконцентрувавшись на побудові стосунків з Алексом. І варто визнати, така стратегія працює, оскільки з першої ж церемонії Катя стала фавориткою холостяка й тепер потрапила у фінал романтичної історії. А от, чи дістанеться їй серце українсько-американського красеня, подивимось вже у цю п’ятницю.

Перша зустріч Каті та Алекса

Катерина в реальному житті займається моделінгом, і основний напрям її зйомок – це весільні сукні та каталоги, враховуючи той факт, що батьки дівчини працюють у рагсі, це можна вважати невипадковим збігом обставин. Та Лозовітська й насправді дуже вродлива дівчина, яку можна розглядати годинами, хоч сама вона й досі комплексує з приводу фігури. Але ці комплекси – це скоріш відголос минулого та голосів людей навколо.

Катерина Лозовітська

Але Катю можна часто помітити на сторінках з одягом, які вона рекламує, точніше, виступає однією з моделей бренду, і це також має підвищувати самооцінку учасниці, але, не на 100 відсотків. Та попри деяку свою невпевненість фаворитка холостяка не соромиться своєї природної краси. Оскільки днями вона вийшла в сторіс без краплі макіяжу та продемонструвала лінійку догляду за шкірою обличчя.

Катя без прикрас та косметики

Варто сказати, що і з макіяжем та фільтрами й без цього всього, Катя виглядає чарівно. Вона має чисту, доглянуту шкіру, доглянуті брови, виразні очі та пухленькі губи. Тому, можна сміливо сказати, що Топольському сподобається натуральність його фаворитки. Але ж на проєкті всі дівчата завжди з макіяжем та в розкішних образах, особливо на церемоніях. Тому зазвичай чоловіки звикають до того, що бачать протягом тривалого часу, але Лозовітська без мейкапу не змінить ставлення Алекса до себе. Та чи випаде йому така нагода у реальному житті, покаже фінал, на який вся країна чекає затамувавши подих.

Популярне зараз

Схожі новини