Зривав концерти і крав особисті дані: Христина Соловій розповіла про кіберпресинг

Христина Соловій розповіла, що протягом останніх двох років вона та її команда знаходились під кіберпресингом через людину, яка називала себе "найпалкішим шанувальником".

Відома українська співачка Христина Соловій зізналась, що 2 роки була жертвою кіберпресингу і жила в постійному страху. Чоловік, що називав себе «найпалкішим шанувальником» зірки, поширював її особисті дані і зірвав проведення двох концертів.

Про це Христина Соловій написала на своїй сторінці в Facebook.

Як відзначила Христина Соловій, в такий спосіб дивний фанат хотів звернути на себе  увагу знаменитості, подружитися і почати працювати в її команді.

Почалася ця жахлива історія з бот-атак на соціальні мережі виконавиці та поширення особистих даних дівчини.

Далі в хід пішло блокування продажу в онлайн квитків на буквально усі концерти співачки. Внаслідок цих атак два концерти були скасовані, а на три шанувальники творчості Христини Соловій змогли придбати тільки третину квитків.

Співачка зазначила, що наразі переслідувач затриманий і йому загрожує тюремний строк.

Вона написала, що її жаль чоловіка, але ще більше жаль свою команду, музикантів, слухачів, що не змогли потрапити на концерт.

Від липня 2018 року моє життя перетворилось на суцільний оголений нерв і постала загроза мого існування як артистки.За…

Опубликовано Христина Соловій Среда, 23 сентября 2020 г.

Також співачка підкреслила, що артисти насправді дуже вразливі, тому що постійно перебувають у публічному просторі.

Як стало відомо, 21 вересня цього року кіберполіція заявила про викриття харків’янина у несанкціонованому втручанні до онлайн-системи бронювання квитків. 24-річний фанат в такий спосіб блокував концерти Христини Соловій.

Суму завданих зловмисником збитків наразі оцінюють в понад пів мільйона гривень. «Фанату-хакеру» наразі загрожує до шести років позбавлення волі.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини