46-річний Максим Галкін пофарбував волосся та показав результат: світленький, як 73-річна Алла Пугачова

Після початку повномасштабної війни в Україні знаменитий російський гуморист Максим Галкін не тільки припинив своє перебування у Підмосков’ї, але й більше не створює розважального контенту у власному мікроблозі. Артист заявив, що не може смішити публіку, поки помирають люди.

Максима Галкіна хочуть заарештувати
Максим Галкін показався в мережі зі світлим волоссям

Максим Галкін показався в мережі зі світлим волоссям

Тим не менш, зірка продовжує заробляти гроші за допомогою гумору, тому активно дає концерти за кордоном. Зокрема найчастіше артиста можна побачити в Ізраїлі, де зараз він проживає разом зі своєю дружиною Аллою Борисівною та дітьми Лізою та Гаррі.

Як виглядає справжня матір дітей Галкіна і Пугачової, які ростуть її копіями
Максим Галкін показався в мережі зі світлим волоссям

До речі, діти вже адаптувалися, відвідують школу і почуваються найкращим чином. Максим також починає звикати до нового життя в Кесарії. Наприклад, нещодавно він оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram відео, на якому заговорив на грузинському.

В ньому він закликав своїх фанатів відвідати його черговий виступ. На відео можна помітити, що Максим значно посвітлішав. Це або пов’язано з тим, що чоловік пофарбував волосся, або ж його шевелюра настільки вигоріла на сонці. І все ж таки зважаючи на той факт, що Максим доволі часто і раніше бував в Ізраїлі, і такого ефекту не було, зірка імовірніше за все вдався до зміни іміджу, який йому доречі дуже пасує.

Таким чином в родині Алли Пугачової з брюнетів залишився лише її маленький син Гаррі, який має блискучу каштанову шевелюру, як у його батька в молодості.

Нагадуємо, що свій замок в селі Грязі Максим та Алла вирішили використовувати, як дачу.

Схожі новини