Розписались вже з дитиною на підході: Аксельрод пригадав, чому одружився з екс-дружиною Пономарьова Мозговою

На відміну від Олександра Пономарьова, у Олени Мозгової пошук коханого партнера після розставання з музикантом зайняв набагато більше часу. Втім, у її життя прийшли міцніші стосунки: продюсерка почала зустрічатися з молодим виконавцем Девідом Аксельродом.

Девід Аксельрод пригадав, чому одружився з Оленою Мозговою

Девід Аксельрод пригадав, чому одружився з Оленою Мозговою

Неодноразово Олена розповідала, що скептично ставиться до шлюбу, а тому немає ніякої необхідності йти з зі своїм обранцем до РАЦСу. Але як і більшість знаменитих жінок, коли стало відомо про майбутнє поповнення, продюсерка вирішила, що необхідно заради дитини все зробити правильно.

Нещодавно чоловік продюсерки Девід Аксельрод пригадав цей незвичайний та особливий день у їхньому житті, коли вони прийшли розписуватися, а в животі продюсерки вже рухалася майбутня донечка Соломія.

“Вісім років тому ми сказали – так! Було сніжно та прохолодно, вона тримала простий букет білих тюльпанів, а я тримав її, було дуже слизько. У животику Соля бухала ніжками і ніби говорила: “Гей, я тут! Я з вами! Незабаром зустрінемось!”. Ми попросили без Мендельсона та урочистих маршів, але від традиційного поцілунку після підписів не відмовилися”, — згадав співак.

Саме такий допис з’явився на особистій сторінці Девіда в соціальній мережі Instagram.

Варто відмітити, що роками згодом Олена зізнається, як донечка Соломія врятувала її життя. Два роки тому продюсерка сильно захворіла, і їй довго не могли поставити діагноз. Болі були неймовірно сильними, і в якийсь момент зірка почала мріяти про завершення свого життя. Однак, думка про маленьку донечку повернула її в реальність, і Мозгова продовжила боротися.

Популярне зараз

Схожі новини