“Вчора прийняли важливе рішення”. Влад Яма вразив зізнанням з США: хореограф повертається з сім’єю в Україну?

Після 24 лютого популярному українському хореографу Владу Ямі регулярно діставалося від аудиторії, як і більшості зірок, які після початку повномасштабної війни в Україні виїхали за кордон. Хореограф запевняє, що зробив це цілком легально, ще до того, як виїзд закрили для чоловіків.

Ба більше, він постійно нагадує про те, що не просто просиджує в Сполучених Штатах Америки, а займається важливим ділом — збирає кошти, що відправляються в Україну, і ці суми величезні.

Влад Яма вразив зізнанням з США

Влад Яма таємно втік з України до Сполучених Штатів, осів та знайшов собі роботу
Влад Яма вразив зізнанням з США

Разом з дружиною та сином Влад оселився у своєму найулюбленішему штаті — Флориді. Леон відвідує школу, а Ліліана припинила блогерську діяльність, і вже рік нічого не публікує через небажання розважати фанатів у той час, як на її батьківщині відбуваються такі події.

Нещодавно над родиною здійнялася нова хвиля хейту. І на цей раз саме дружина Влада вирішила поставити аудиторію на місце, хоча раніше не обговорювала з підписниками подібні речі. А нещодавно Влад натякнув на можливе повернення в Україну. Зірка оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram новий кадр з текстом і заявив, що він сім’єю прийняв дуже важливе рішення.

Влад Яма вразив зізнанням з США

Втім, хореограф поки що не уточняє, що збирається розповісти незабаром.

Нагадуємо, не так давно Слава Дьомін розповів, нібито Влад його заблокував після того, як вони провели інтерв’ю. Журналіст підозрює, що це пов’язано саме з інформацією про виїзд хореографа за кордон. Чоловік публічно закликав влада поговорити та налагодити ситуацію, що склалася.

Схожі новини