Готують разом? Ксенія Мішина та Ектор Хіменес-Браво показали майже однакові сніданки: без авокадо нікуди

Наприклад, відомо, що знаменитий шеф-кухар Ектор Хіменес-Браво точно ніколи не залишає себе без смачного та вишуканого сніданку, і майже щодня він демонструє, що готує та потім ділиться рецептами своїх професійних, але легких страв. Загалом для Ектора не поснідати – це велика проблема, оскільки він не розуміє, як ще запустити організм після тренувань та після пробудження.

Ектор Хіменес-Браво

Теж саме стосується й української акторки Ксенії Мішиної, яка дуже ретельно стежить за своєю фігурою. Ксенія регулярно займається спортом, це і йога, й спортзал, й басейн. Також жінка часто відвідує масажиста. І правильний раціон харчування не є винятком. Холостячка дуже відповідально ставиться до того, що вона їсть. Тому навіть на зйомки за кордоном вона сама готує собі їжу, і зазвичай це щось правильне та корисне.

Ксенія Мішина

Днями Ектор та Ксенія вирішили показати, чим вони харчуються, і один інгредієнт виявився однаковим у їхніх стравах. Це авокадо, відомо, що воно має багато вітамінів та користі для організму, а ще ним можна надовго насититися, що теж додає особливого плюсу.

Сніданок Ксенії

Тож, Мішина виклала фото свого сніданку зі зйомок, і на тарілці була гречка, яйця, салат, броколі та авокадо. Це і смачно, і корисно, і що дуже важливо для акторки – не калорійно. А от у Ектора блюдо дещо цікавіше, щось на кшталт омлету зі смачною та загадковою начинкою, і, звісно авокадо.

Сніданок Ектора

Дуже цікаво, що ці історії були викладені в один і той же ранок, хоча Мішина та Ектор знаходяться у різних країнах, проте вони знайомі особисто, бо Ксенія була на “МастерШеф” в якості гостя. Тож, правильне та корисне харчування об’єднує на підсвідомості.

Популярне зараз

Схожі новини