40-річний Влад Яма відростив довге волосся, проміняв штани на сукню і показав зі Штатів, як виглядає (ФОТО)

Знаменитий український хореограф Влад Яма після 24 лютого припинив будь-яку медійну діяльність в Україні. Якщо раніше зірка регулярно з’являвся на екранах, то після початку війни повністю зник.

Влад Яма прийняв важливе рішення з сім'єю
Влад Яма відростив довге волосся

Через декілька місяців танцюрист все ж таки зізнався, що евакуювався разом з дружиною та сином до Сполучених Штатів Америки. У якості прихистку сім’я обрала Флориду, де відпочиває кожного року.

Влад Яма відростив довге волосся

Коли хореографа починають критикувати в інформаційному просторі, він не мовчить, а аргументує свою присутність у Штатах благодійною діяльністю. Кожного тижня на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram з’являються новини про заходи, де Влад бере безпосередню участь. Усі кошти перераховуються Україні та фондам.

Влад Яма відростив довге волосся

Окрім контенту, пов’язаного з війною, Влад час від часу пригадує минуле в українському шоу-бізнесі.

Наприклад, нещодавно він оприлюднив архів на фото з закулісся “Голосу країни”. У кадрі хореограф постав у бальній сукні та з перукою на голові. На цей раз Влад став шатеном, але від укладання та макіяжу відмовився. Образ доповнили білі кеди.

У дописі до фотографії Влад запропонував своїм підписникам взяти участь у фітнес-марафоні, пообіцявши, що зароблені гроші будуть нараховані Збройним силам України.

Нагадуємо, що не так давно дружина танцюриста Ліліана Кудлай була вимушена вступитися за свого чоловіка публічно. Вперше жінка заговорила зі своєю аудиторією та нагадала, що вони не мають відповідати очікуванням іншим, а окрім того, не сидять склавши руки.

Популярне зараз

Схожі новини