Розірвав любовний трикутник: чоловік Насті Каменських Потап зробив вибір між дружиною і коханкою

Розлучення Потапа та колишньої дружини Ірини Горової стало для публіки повним шоком. У 2016 році вони повідомили, що офіційно не разом. Ірина пригадує, що пережити це все їй було непросто. Зараз вони друзі, партнери за бізнесом та спільно виховують свого сина Андрія.

Ірина Горова полишила Україну
Колишнє подружжя. Ірина Горова та Потап

Потап зазначив, що ініціатором став саме він, адже не хотів мучити жінку. Подейкують, що саме Настя Каменських доклала сюди зусиль. Майбутнє подружжя вміло приховували свої стосунки. Прихильники артистів могли тільки здогадуватися про їх роман, але довго не отримували підтвердження своїм теоріям.

У 2019 році стало відомо, що Потап одружився з Настею Каменських. Цього чекали багато прихильників, які давно здогадувалися, що між ними не тільки робочі відносини. Нагадаємо, що наприкінці 2017 року вони сповістили, що припиняють діяльність групи “Потап та Настя”.

Весілля Олексія Потапенка та Насті Каменських

Зараз це подружжя дійсно щасливе, планують далі своє спільне майбутнє, продовжують працювати, давати свої концерти та кохати одне одного.

Нагадаємо, що знайомство Потапа та Насті відбулося ще в далекому 2006 році. Олексій зазначає, що спочатку вона йому не сподобалася. Але потім вирішив спробувати з Каменських співпрацю й, як бачимо, не даремно. Хіти групи лунали скрізь, а тепер ця жінка стала його коханою дружиною.

Сподіваємося, що кохання пари з роками тільки міцнішатиме, а взаємоповага буде зберігатися впродовж всього життя.

Популярне зараз

Схожі новини