Тіна Кароль, Оля Полякова, Настя Каменських та інші українські співачки, які люблять посвітити своїми “зіроньками”

«Якщо є що показати – чому б ні?» – таким принципом керуються більшість зірок українського шоу-бізнесу. Фанатів, звичайно, тішать відверті наряди і сміливі фото зіркових дів. Часто це виходить за межі, але в шоу-бізнесі, щоб досягнути успіху, роздягаються майже всі.

Артистки, намагаючись виглядати ще епатажніше і яскравіше, іноді демонструють всі частини свого тіла. Ці співачки особливо запам’яталися публіці тим, що люблять посвітити своїми “зіроньками”.

Настя Каменських

Цю гарячу кучеряшку важко назвати скромною. Настя й сама прагне заробити титул найкрасивішої і найбажанішої артистки українського шоу-бізнесу. Співачка раз по раз шокує фанатів сміливими образами і гарячими фотографіями в своїх соцмережах.

Настя Каменських
Настя Каменських

Настя фотографувалася і в чім мама народила, прикривши інтимні місця руками чи квітами. Особливий предмет гордості Каменських – її попа. Її Настя демонструє фанатам часто і охоче, тож деякі з шанувальників вже просять знаменитість перестати ділитися фото того, що всі вже й так багато разів бачили. А вдягнути сукню, у якій легко можна побачити колір трусів Насті – для співачки майже як кави попити.

Настя Каменських
Настя Каменських

Тіна Кароль

Чуттєва і зваблива Тіна Кароль вдягає надто сміливі наряди на сцену не дуже часто. Хоча, популярна співачка любить іноді похизуватися своїми принадами.

Наприклад, її біле напівпрозоре платтячко запам’яталося всім надовго.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

І все-таки частіше Тіна підбирає розкішні плаття, які демонструюють її прекрасне декольте, і намагається бути чарівною, а не вульгарною.

Тіна Кароль
Тіна Кароль

Оля Полякова

Королева Ночі Оля Полякова з радістю демонструє всі свої принади одночасно. Любителька яскравих головних уборів і купальників майже на кожному виступі показує свої стрункі ноги в оригінальних колготах.

Оля Полякова
Оля Полякова

А це плаття фанатів вразило наповал, бо в ньому Оля показала все… ну майже.

Оля Полякова
Оля Полякова

Наталія Могилевська

Могилевська цього року особливо запам’яталася українцям. Співачка вдягнула на виступ на День Незалежності плаття з сміливим вирізом і продемонструвала всій країні свою… нижню білизну.

Щоправда, труси Могилевської викликали в глядачів шоу на державне свято радше злість, а не захоплення. Багато хто в соцмережах обурювався, що це було абсолютно недоречно.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Однак, Наталія Могилевська – жінка без комплексів, тому такі наряди для неї – звична справа.

Наталія Могилевська
Наталія Могилевська

Популярне зараз

Схожі новини