Новий коханий Ані Лорак Ісаак Віджраку вразив зізнанням про реалії стосунків з співачкою: “Це нелегко”

Новий бойфренд знаменитої російської співачки українського походження Ані Лорак Ісаак Віджраку здивував своїми словами про стосунки з співачкою.

 

Восени минулого року стало відомо, що Ані Лорак, втекла з російської федерації саме до Іспанії. Там артистка налагоджувала своє життя і зокрема активно займалася йогою та медитаціями. Тому з Ісааком Віджраку аудиторія познайомилася давно.

Новий коханий Ані Лорак вразив зізнанням про реалії стосунків з співачкою

А декілька тижнів тому Кароліна зізналася, що її тренування з розкішним іспанцем перейшли на інший рівень, і вони почали зустрічатися.

Новий коханий Ані Лорак вразив зізнанням про реалії стосунків з співачкою

Зізнання з’явилося не тільки на особистій сторінці артистки в соціальній мережі Instagram, але і в мікроблозі самого Віджраку.

Кохання він назвав справжнім мистецтвом і розповів, що це досить нелегко.

Примітно, що у чоловіка не так давно з’явилася маленька дитина, а от її матір Ісаак поспіхом видалив зі свого акаунту перед тим, як розповісти про роман з Ані Лорак.

Нагадуємо, що після 24 лютого Кароліна зникла з інформаційного простору та втекла з російської федерації. Більше півроку шанувальники не мали жодної згадки, де вона може знаходитися насправді. Тим часом її єдина дочка Софія знаходилася в Туреччині у бабусі. Колишній чоловік артистки Мурат разом зі своєю нареченою активно відвідував батьківщину та повертався в Україну, де волонтерив та підтримував українців.

Лорак піддавалася сильному тиску зі сторони аудиторії, яка очікувала, що Ані вступитися за рідні землі. Однак, артистка не обрала сторону, а натомість вирішила підкорювати Європу, так як в Україні та в російській федерації її концертній діяльності прийшов кінець.

spot_img

Схожі статті