Розірвала багаторічний шлюб: телеведуча Марічка Падалко розповіла, чому пішла від чоловіка до нового коханця

Відома українська телеведуча Марічка Падалко свого часу пішла на неочікуваний крок, але змогла влаштувати своє щастя. Чому журналістка пішла від чоловіка до коханця?

Про роман знаменитої української телеведучої Марічки Падалко з Народним депутатом України Єгором Соболєвим знала лише її бабуся. Уся справа в тому, що ці стосунки були частиною любовного чотирикутника: обидва мали партнерів, але закохалися одне одного і дали шанс своїм почуттям.

Марічка Падалко розповіла, чому розлучилася з першим чоловіком

Падчерка Марічки Падалко змушена була полишити тата
Марічка Падалко розповіла, чому розлучилася з першим чоловіком

Ризик був виправданим, адже Єгор зміг ощасливити Марічку і стати для неї ідеальним вибором. Свого часу телеведуча розповіла, що на цей крок також по впливало бажання мати дітей.

Марічка дуже хотіла стати матір’ю, однак не бачила цього бажання у свого обранця, а зустрівши Соболєва одразу зрозуміла, що він стане батьком її спадкоємця. І варто відмітити, що вже через рік після початку їхніх стосунків на світ з’явився первісток пари.

Марічка Падалко розповіла, чому Єгор Соболєв прокляв своїх батьків з росії
Марічка Падалко розповіла, чому розлучилася з першим чоловіком

Зараз політик та журналістка виховують трьох дітей. Вони мають квартиру в Києві, а також заміський будинок, де багато часу проводили разом до початку війни.

Після 24 лютого Єгор вирушив захищати Україну, не дивлячись на те, що сам є уродженцем російської федерації. Ба більше, зі своїми батьками чоловік посварився, так як вони підтримують агресію. Декілька разів Марічці вдалося розчулити свою аудиторію, показавши, як діти реагують на повернення Соболєва додому, у свої рідкісні вихідні. Сімейство дуже хвилюється за свого голову, але тримається гідно та терпляче чекає, коли Україна здобула перемогу, а батько повернеться до своєї коханої родини.

А про свою історію стосунків з чоловіком Марічка завжди говорить відкрито, нічого не приховуючи. Адже усе пройдене, було того варте.

Популярне зараз

Схожі новини