Кошлатий одяг і браслет з резини: Остапчук в новому шлюбі після розлучення з Горняк перестав марафетитися

Є люди, для яких думка інших не є пріоритетною. Саме тому вони нерідко ігнорують надумані загально прийняті норми і просто насолоджуються життям. Вони їдять те, що хочуть, займаються тим, чим хочуть і вдягають те, що хочуть. У зірок шоу-бізнесу справи йдуть трішки по-іншому. Причина цього проста: чим більше людей тебе знають й спостерігають за твоїм життям, тим більшу хвилю невдоволення й критики ти можеш отримати у свою адресу. На думку суспільства, селебріті повинні завжди виглядати ідеально, без жодних недоліків.

Так, наприклад, український актор, телеведучий, радііоведучий та стендап-комік Володимир Остапчук опублікував на своїїй інстеграм-сторінці відео, де він їде за кермом. Здавалося б, що нічого особливого в цьому немає. Однак пильні підписники не залишили без уваги той факт, що на відео у чоловіка видно кошлатий рукав пальто, а прикрасив своє зап’ястя звичайним дешевим резиновим браслетом.

Певна річ, що подібну “неохайність” фоловери телеведучого потрактували як наслідок розлучення Остапчука із колишньою дружиною Христиною Горняк.

Скріншот
Скріншот

Мовляв, раніше він був більш доглянутим. А у стосунках із новою дівчиною трохи запустив себе.

Нагадаємо, що наприкінці 2022 року стало відомо, що Володимир Остапчук почав стосунки із Катериною Полтавською і пара почала жити разом. Цьому передувало розлучення із колишньою дружиною Христиною Горняк. Подейкують, що причиною розриву стала зрада Остапчука, втім ніхто із зірок подібну інформацію не підтвердив.

Схожі новини