Нова теща Мурата Налчаджиоглу зачаровує красою: Лілія Реус показала свою маму в день народження

Так, на своїй сторінці в Instagram Лілія Реус з теплотою привітала свою матусю з днем її народження. Відразу й стало зрозуміло, який вигляд має жінка, яка дала Лілії життя.

“З Днем Народження, моя найрідніша Матусю”, – чуттєво написала Реус.

Лілія Реус показала свою матусю
Лілія Реус показала свою матусю

Вона поділилася світлинами з архіву, де показала, як вони з мамою схожі. Форма обличчя, ніс, волосся, навіть одягаються разом в одних тонах. Відразу відчувається особливий, рідний зв’язок.

Лілія Реус зі своєю матусею

По сторіз Лілії видно, що сьогодні в них тільки відпочинок, який наповнений  розслабленням, святкуванням та приємними емоціями. Букет квітів в номері готелю та спа – чудово доповнили цей день.

Сторіз Лілії Реус
Сторіз Лілії Реус

Нагадаємо, що Лілія Реус стала новою коханою Мурата Налчаджиоглу. Він колишній чоловік зрадниці України Ані Лорак, яка знаходиться в росії й усіляко мовчить про війну в її рідній країні.

Натомість Мурат з Лілією повністю на стороні України. Ба більше, уродженець Туреччини називає нашу державу своїм другим домом, чого не скажеш про Кароліну. Вона багато разів кидалася гучними висловами, що є українською артисткою, щиро співала рідною мовою пісні, а тепер зробила неочікуваний вибір на користь рф.

Кожен сам обирає свій шлях й своє майбутнє. Мурат з Лілією теж визначилися, чого хочуть. Зараз в пари активно розвиваються стосунки. Вони живуть разом, працюють у своїх нішах й повністю щасливі. Лілія Реус професійно займається візажем, а також допомагає Мурату вести косметичний бізнес.

Схожі новини