Оля Цибульська показала маленьку красуню, яка ощасливила всю родину: сталося чудове поповнення

Так, на своїй сторінці в Instagram Оля Цибульська поділилася ніжною, чуттєвою та дуже милою світлиною маленької крихітки, якій сьогодні виповнився 1 рік. Виявилося, що це дитина не її, а брата Сергія Цибульського та його дружини Анастасії.

“З Днем Народження, сонечко. Ми всі вас дуже любимо”, – привітала свою племінницю Оля.

Оля Цибульська привітала племінницю Іванку з днем народження
Оля Цибульська привітала племінницю Іванку з днем народження

Безумовно, така подія справжнісіньке свято для всієї родини. Але для того, щоб з’явилася на світ така довгоочікувана донечка, Сергію та Анастасії довелося пройти через біль та труднощі.

Як виявилося, Анастасія Цибульська народжувала під обстрілами. Поява донечки стала справжнім щастям для родини в такий нелегкий час.

“Дитя народжене під обстрілами. Дівчинка, що стала справжнім щастям посеред болю і страху”, – поділився Сергій Цибульський.

Сергій Цибульський поділився, як вони з дружиною народжували під обстрілами

Відомо, що подружжя з початком повномасштабного вторгнення росії в Україну нікуди не від’їжджало і вирішило, що будуть вдома. Залишилися в Броварах.

Спочатку думали, що народжуватимуть в приміщенні свого дому, але лікарі порадили, щоб Анастасія залишилася в палаті лікарні. Шалені обстріли було чутко кожну мить. Сергій поїхав в той момент за головними речами для дружини.

“Повернувся я швидко, за вибухів 30-35. Ми залишилися в пологовому і слухняно дотримувалися протоколу того часу: слідкували за переймами; кликали, коли щось не ясно; не турбували зайвий раз”, – розповів Сергій.

Український народ ще раз доводить, що ми переможемо всю темряву, зло та обов’язково побудуємо своє найкраще та світле майбутнє.

Схожі новини