Надя Дорофеєва вразила фанатів гарячими моментами з першого сольного кліпу і назвала дату прем’єри: вогняна жінка

Українська співачка Надя Дорофеєва поділилася з фанатами спокусливими фото.

Популярна українська співачка Надя Дорофеєва продовжує підігрівати цікавість фанатів до її майбтнього відеокліпу, який стане першим в сольній кар’єрі артистки. Як відомо, після прощальних концертів в Києві гурту “Время и Стекло”  Надя збирається продовжувати творчий шлях сольно. Тим часом її партнер Олексій Завгородній (Позитив) планує далі займатися авторською і продюсерською роботою в складі команди Потапа «Mozgi». Продюсери популярного гурту «Время и Стекло» заявили, що причиною його розпаду стало те, що Надія Дорофеєва готова стати сольною виконавицею.

Артистка заінтригувала своїх шанувальників фото в Instagram, на якому вона посталав шкіряному тренчі і спокусливій білизні. В руках в Наді запальничка.

“Дуже тонко натякаю на назву треку”, – підписала фото Дорофеєва.

Також співачка опублікувала ще одне фото, на якому вона в незвичному для себе образі блондинки в мінісукні палить газету.

Судячи з того, наскільки часто Дорофеєва постить останнім часом фото, на яких демонструє сцени з вогнем, кліп буде якось пов’язаний з цією стихією.

Також артистка опублікувала декілька невеликих відео, в яких можна почути музику з нового трека співачки.

І нарешті Надя назвала дату прем’єри свого нового кліпу. Нове творіння Дорофеєва покаже світові 19 листопада в 20:00.

У коментарях під фото фоловери Дорофеєвої понаписували свої думки, як же буде називатися перший хіт співачки, і що з нетерпінням чекають прем’єри.

  • Режим почекуна включений.
  • У нас вже все ГОРИТЬ в очікуванні твого треку.
  • Нарешті то!!!! Як же ми чекали.  Впевнена, буде бомба.
  • Нереальна.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини