Вагітна від Потапа Настя Каменських ошелешила неочікуваним зізнанням: “Почуття, які хочеш зберегти у серці”

Настя Каменських з Потапом готують для прихильників неймовірну новину.

На своїй сторінці у мережі співачка Настя Каменських розповіла про запис нової пісні. Зробила вона це за підтримки зіркового чоловіка і продюсера Потапа у власній студії звукозапису, облаштованій у зірковому маєтку.

Артистка зізналася прихильникам, що запис кожної нової композиції дуже важливий та сакральний для неї.

Зі своїми прихильниками зірка поділилася, що ця композиція буде чимось неймовірним. Зазвичай виконавиця не ділиться емоціями від запису композицій, але тут вирішила розповісти про свої відчуття.

Зірка розповіла, що композиція “Vibe” про жіночність. почуттях і переживаннях. Композиція настільки чуттєва, що репер Потап зізнався, що у нього мурашки по тілу від виконання.

Прихильники співачки оцінили таку душевну відкритість і тілесну прикритість Насті Каменських. Вони були приємно вражені тим, що виконавиця поділилася настільки особистим моментом народження нової композиції.

Шанувальники Насті Каменських зізналися, що тепер це їхня нова улюблена композиція і з нетерпінням чекають її виходу.

На відео зірка була у чорному вільному худі, які співачка останнім часом найчастіше обирає для домашніх образів.

Про відчуття заговорила ще одна українська співачка Наталія Могилевська. У новому дописі вона зазначила, що люди користуються серцем, щоб бути. А прихильники додали, що все виходить з серця, особливо творчість.

Окрім підпису підписникам сподобався сам образ співачки у світлих тонах. Вони зауважили, що такі кольори їй дуже личать і виглядає зірка на 25 років.

Що ж, зірки вміють радувати прихильників красивими образами і творчими новинками.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Останні новини