Як Тіна Кароль, Настя Каменських, Алла Пугачова та інші зіркові красуні виглядали на своїх перших весіллях

Весілля зірок - найбільша подія у житті не лише самих знаменитостей, а й їхніх кумирів.

До найвідповідальнішого дня у житті зірки готуються дуже довго. Вони підбирають сукні, стиль та інші елементи. І все це для того, щоб їхнім торжеством захоплювались всі.

Дехто з зірок навіть після весілля не змінився. а когось вже не впізнати.

Вперше під вінець Примадонна Алла Пугачова пішла з литовським артистом цирку Міколасом Орбакасом. На той момент молодій співачці було 20 років. Сталося це у 1969 році.
Після цього Алла Пугачова ще двічі виходила заміж. Другим її чоловіком став на 20 років молодший Філіп Кіркоров. А останнім – гуморист Максим Галкін.

Алла Пугачова і Міколас орбакас
Алла Пугачова і Міколас орбакас

“Одна любов на все життя” була у Софії Ротару. Перший і єдиний раз співачка вийшла заміж за Анатолія Євдокименка у 1968 році. Зірка прожила з ним до смерті чоловіка від інсульту.

Софія Ротару та Анатолій Євдокименко
Софія Ротару та Анатолій Євдокименко

Весілля сучасних зірок виглядають набагато розкішнішими.

Тіна Кароль пішла під вінець у 2008 році з продюсером і батьком її сина веніаміна Євгеном Огіром. Для торжества зірка обрала золотисту. а не білу сукню вільного крою і виглядала божественно.

Тіна Кароль та Євген Огір
Тіна Кароль та Євген Огір

Ані Лорак, яка зараз виступає в Росії, вийшла заміж за турецького бізнесмена Мурата Налчаджиоглу у 2009 році. Тоді зірка була у білій сукні і була схожа на принцесу.

Ані лорак та мурат Налчаджиоглу
Ані лорак та мурат Налчаджиоглу

Лише минулого року відгриміло найочікуваніше весілля українського шоу-бізнесу. Потап і Настя Каменських після довгих 10 років очікування нарешті стали чоловіком і дружиною. Для свята кохання настя каменських обрала довгу білу сукню з глибоким вирізом і довгу фату. Зірка виглядала приголомшливо.

Весілля Потапа і Насті Каменських
Весілля Потапа і Насті Каменських

Аліна Гросу, яка вийшла заміж за російського бізнесмена Олексія Комкова вразила всіх своєю сукнею. у ній разом з фатою та акуратною зачіскою дівчина нагадувала принцесу або фею з казки.

Аліна Гросу
Аліна Гросу

А от популярна українська виконавиця Джамала виходила заміж у традиційному кримськотатарському вбранні. дівчина за національністю кримська татарка, тож обрала довгу пишну сукню, а замість фати одягла на голову традиційну накидку. У національному кримськотатарському костюмі був і чоловік співачки, теж кримський татарин.

Весілля Джамали
Весілля Джамали

Відзначилися на весіллі і найкрасивіша пара українського шоу-бізнесу Надя Дорофеєва та Володимир Дантес. Торжество у пари було в лавандових тонах. Але сукню надя Дорофеєва обрала класичну білу. Вбрання красиво підкреслювало фігуру співачки і було доповнене довгою білою фатою.

Весілля Наді Дорофеєвої та Володимира Дантеса
Весілля Наді Дорофеєвої та Володимира Дантеса

Схожі статті