Повернення в шоу-бізнес і власний проект Володимира Дантеса

Володимир Дантес, який довгий час готувався до повернення в шоу-бізнес, став ведучим власного тревел-проекту.

Новий проект за участю Володимира Дантеса стартував 9 вересня і називається «Мам, я делаю бизнес». Не стільки тревел-проект, скільки бізнес-тревел-проект.

«Коли продюсерка Таня Поставна запросила мене в шоу, я зрадів. Оскільки зараз багато суто розважальних проектів, а «Мам, я делаю бизнес!» розповідає людям про українських стартаперів, які прагнуть створити щось цікаве, оригінальне і корисне, стають першими у своїй ніші або просто виробляють якісний і хороший продукт…Я вважаю, що це наші нові герої сучасності і ми точно повинні знати про них» – поділився думками ведучий.

Мета проекту знайти і показати розвиток цікавих стартапів в Україні. Кілька випусків шоу вже готові і про один з них Володимир Дантес поділився у своєму блозі в Інстаграм.

У випуску співак а тепер ще й телемандрівник розповів про равликову ферму, приготування тортів за допомогою 3Д-принтера та інші цікаві ідеї українських стартаперів. За цими відчуттями ведучий заїхав у Полтаву та Харків.

А от перший випуск проекту був присвячений київським стартапам. У ньому Володимир Дантес розповів про окуляри з кави, інклюзивну пекарню і рюкзаки з програмованими моніторами.

Також перший випуск ведучий присвятив розповідям про стартапи взагалі і можливостям себе зарекомендувати.

Герої випусків бізнес-тревел-шоу «Мам, я делаю бизнес!» – пересічні люди, які в процесі експериментів доходили до високих результатів.

Шлях від ідеї до реалізації пройшли всі герої проекту. Спершу ідея, спроби реалізуватися, реалізація і визнання. Головне, про що говорять всі стартапери – пробувати і не боятися помилок. Іноді навіть най божевільніша ідея як, наприклад, окуляри з кави чи рюкзак з монітором, може виявитися чимось незвичним і цікавим.

Першим героєм проекту став Макс, який разом з командою робить окуляри з кави. Хлопець розповів, що з оптикою знайомий з дитинства. Але по-справжньому щось своє почав створювати у 16 років у підвалі приватного будинку. Також Макс розповів про шлях від спроб щось створити до світового визнання.

Другим героєм проекту став Вадим, який заснував інклюзивну пекарню, де працюють люди з розумовими вадами. Хлопець поділився особливостями роботи з такими людьми, показав що вони роблять і розповів свої секрети ведення бізнесу.

Третьою героїнею стала Марго. Дівчина ще будучи студенткою намагалася щось створювати. Зрештою вона з друзями придумала ідею рюкзака з монітором, який можна запрограмувати з телефону. Тобто на рюкзак можна поставити картинку. Напис або годинник і річ псувати не треба.

Герої шоу – люди, які не бояться експериментів, не бояться проявити себе. І дають стимул не опускати руки, якщо щось не виходить.

 

Новини, інтерв’ю, цікаві історії ти знайдеш на сайті Сенсація

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини