Неділя, 16 Травня, 2021

Повернення в шоу-бізнес і власний проект Володимира Дантеса

Володимир Дантес, який довгий час готувався до повернення в шоу-бізнес, став ведучим власного тревел-проекту.

Новий проект за участю Володимира Дантеса стартував 9 вересня і називається «Мам, я делаю бизнес». Не стільки тревел-проект, скільки бізнес-тревел-проект.

«Коли продюсерка Таня Поставна запросила мене в шоу, я зрадів. Оскільки зараз багато суто розважальних проектів, а «Мам, я делаю бизнес!» розповідає людям про українських стартаперів, які прагнуть створити щось цікаве, оригінальне і корисне, стають першими у своїй ніші або просто виробляють якісний і хороший продукт…Я вважаю, що це наші нові герої сучасності і ми точно повинні знати про них» – поділився думками ведучий.

Мета проекту знайти і показати розвиток цікавих стартапів в Україні. Кілька випусків шоу вже готові і про один з них Володимир Дантес поділився у своєму блозі в Інстаграм.

У випуску співак а тепер ще й телемандрівник розповів про равликову ферму, приготування тортів за допомогою 3Д-принтера та інші цікаві ідеї українських стартаперів. За цими відчуттями ведучий заїхав у Полтаву та Харків.

View this post on Instagram

Ребят, новый выпуск! В этой серии я в Полтаву и Харьков, чтобы узнать все про улиточный бизнес, научиться готовить торты с использованием 3Д-принтера и затестить какой-то новый умный девайс, который любую воду превращает в санитайзер. И это при том, что в нем нет ни грамма спирта! В общем, сплошные чудеса)) Что нужно, чтобы открыть улиточную ферму. Как применить 3Д-принтер, если ты кондитер. Как построить личный бренд и начать зарабатывать на мастер-классах. Как выдумать актуальный стартап для Kickstarter и подняться на теме с антисептиками. А еще – как выиграть грант на развитие своей идеи. Все это и мои фирменные шуточки – в новом выпуске!

A post shared by Dantes (@vladimirdantes) on

А от перший випуск проекту був присвячений київським стартапам. У ньому Володимир Дантес розповів про окуляри з кави, інклюзивну пекарню і рюкзаки з програмованими моніторами.

Також перший випуск ведучий присвятив розповідям про стартапи взагалі і можливостям себе зарекомендувати.

Герої випусків бізнес-тревел-шоу «Мам, я делаю бизнес!» – пересічні люди, які в процесі експериментів доходили до високих результатів.

Шлях від ідеї до реалізації пройшли всі герої проекту. Спершу ідея, спроби реалізуватися, реалізація і визнання. Головне, про що говорять всі стартапери – пробувати і не боятися помилок. Іноді навіть най божевільніша ідея як, наприклад, окуляри з кави чи рюкзак з монітором, може виявитися чимось незвичним і цікавим.

Першим героєм проекту став Макс, який разом з командою робить окуляри з кави. Хлопець розповів, що з оптикою знайомий з дитинства. Але по-справжньому щось своє почав створювати у 16 років у підвалі приватного будинку. Також Макс розповів про шлях від спроб щось створити до світового визнання.

Другим героєм проекту став Вадим, який заснував інклюзивну пекарню, де працюють люди з розумовими вадами. Хлопець поділився особливостями роботи з такими людьми, показав що вони роблять і розповів свої секрети ведення бізнесу.

Третьою героїнею стала Марго. Дівчина ще будучи студенткою намагалася щось створювати. Зрештою вона з друзями придумала ідею рюкзака з монітором, який можна запрограмувати з телефону. Тобто на рюкзак можна поставити картинку. Напис або годинник і річ псувати не треба.

Герої шоу – люди, які не бояться експериментів, не бояться проявити себе. І дають стимул не опускати руки, якщо щось не виходить.

 

Поділіться статтею

Жінка вибрала лотерейний квиток і тепер має довести, що саме вона його придбала

Звичайна жінка виграла в лотерею 26 мільйонів доларів і випадково випрала білет: чи отримає вона джекпот?

Іноді неуважність може зруйнувати життя та знищити шанс один на 26 мільйонів.
Кефаль, яку зараз розшукують, щоб зняти з неї обручку

Подружжя з’ясувало, що символ їхнього кохання знаходиться у рибки і тепер допікає тварині у водоймі

Австралійське подружжя дізналися, що їхня прикраса знаходиться на бідолашній кефалі, яка мирно собі плаває та живе.
Потап та Настя Каменських

Ніякої річниці весілля не буде: Настя Каменських заявила, що не збирається святкувати і пояснила чому

Нещодавно Настя Каменських заявила, що буде гучно святкувати кожну річницю весілля з Потапом. Втім, її плани раптово змінилися.
Квітка Таюне

Таємна дружина Олега Винника отримала розкішний букет білих троянд та похизувалася ним перед публікою

Від кого Квітка Таюне отримала настільки розкішний букет? Невже від Олега?
Олександр Еллерт та Ксенія Мішина

Олександр Еллерт не поспішає одружуватись на Ксенії Мішиній: екс-холостячка отримала прозору відповідь

Ксенія Мішина напряму запитала Олександра Еллерта про дату їхнього весілля і отримала відповідь

Популярне

Останні новини