Хвора на коронавірус Ілона Гвоздьова вперше показала маму і привітала її зі святом

Ілона Гвоздьова зворушливо привітала маму з днем народження.

Нещодавно мама відомого хореографа і танцівниці Ілони Гвоздьової відзначила день народження.

Через неможливість поїхати, зіркова донька написала душевний допис, у якому привітала зі святом найріднішу людину.

На знімках, які супроводжують допис, Ілона Гвоздьова виглядає ще зовсім юною дівчиною з двома кісками. Вони з мамою демонструють теплі відносини і ніжні піжамні образи.

У дописі хореограф Ілона Гвоздьова поюбажала мамі здоров’я і висловила захоплення її витримкою під час виховання доньки. Зірка зауважила, що зрозуміла наскільки це важко лише тоді, коли сама стала мамою.

Прихильники танцівниці приєдналися до привітань і побажали обом матусям здоров’я.

Нещодавно Ілона Гвоздьова написала у мережі, що разом з чоловіком захворіла на коронавірус. діти залишилися з ними. При цьому сам допис хореографа викликам масове обурення, адже при позитивних тестах не можна виходити з місця самоізоляції навіть до магазину, як написали прихильники зірки.

https://www.instagram.com/p/CIK2b_YgaBl/

Особливо обурило їх те, що у сторіз танцівниця показала як гуляє з сином у парку біля дороги. Зрештою, вони вважають такий вчинок безвідповідальним. адже є ймовірність заразити інших.

Судячи з дискусії, яка розгорнулася у коментарях, родина Ілони Гвоздьової живе не у приватному будинку, а у звичайній багатоповерхівці. Дехто з прихильників зауважив, що коли самі хворіли, то з дому взагалі не виходили, адже є багато місць, через які інші можуть підхопити небезпечний вірус.

Також танцівниця на прохання підписників висловилася про “Танці з зірками”. На її думку всі пари, які брали участь у проекті вже переможці. Але у фіналі вона бачила саме Надію Мейхер, Санту Дімопулос і Юлію Саніну.

До того ж, на думку хореографа, найдостойнішою була саме рок-діва, яка виросла як танцівниця на проекті. Саме вона була для хореографа фавориткою всіх ефірів. Особливо Ілону Гвоздьову вразив хіп-хоп у виконанні Юлії Саніної та Діми Жука, який високо оцінив Грег Чапкіс.

spot_img

Схожі статті