Декольте до талії, довжелезне волосся: Лариса Доліна шокувала новим образом на премії “Золотий грамофон”

Лариса Доліна попри свій вік не соромиться відвертих суконь. Співачка вразила своєю появою на премії "Золотий грамофон"

Ларисі – 65 років. Вона струнка, доглянута і, не зважаючи на свій вік, вважає, що жінка має завжди демонструвати свої принади.

Співачка ще раз це підтвердила, вдягнувши дуже епатажну сукню на популярну премію “Золотий грамофон”.

Доліна з’явилася на червоній доріжці у сукні кольору антрацит з глибоким, аж до самісінької талії вирізом. Прозора сіточка на грудях навіть не прикривала спіднє.
Цим образом Лариса привернула увагу не тільки своїх прихильників, а й критиків. Головне зауваження полягає в тому, що жінка дуже відверто одягається, як для свого віку.

Доліна на сцені з 1971 року і знає, як підігріти інтерес публіки до своєї персони.
Лариса не раз шокувала фанатів сміливими образами та зачісками.

Лариса Доліна суттєво змінилася з роками

Колись співачка надавала перевагу каштановому кольору волосся і кучерям. Подейкують, що радянські часи Лариса не раз поводила години у перукарнях, аби зробити собі модну хімічну завивку. Звісно зараз такі сміливі образи виглядають комічно в силу своєї неприродності. Проте, саме такі рішучі зміни і провокували публіку, додаючи популярності Ларисі.

Тепер співачка полюбляє більш натуральний та м’який образ. Вона давно перетворилася на білявку і цей колір їй дуже личить.

Блонд точно пасує Ларисі Доліной

Слідкує Доліна не тільки за модними тенденціями, а й за фігурою.

Якщо у на початку кар’єри у часи СРСР можна помітити, що дівчина зі спортом не дружить, то з віком Лариса усвідомила, що красиве тіло потребує зусиль.

Результатом своїх дієт та тренувань співачка завжди рада похизуватися. Доліна часто обирає достатньо відверті наряди для світських подій та вечірок. Фаворитами гардеробу Лариси є взуття на підборах та витончені сукні, які звабливо оголюють довгі ноги співачки, спину і навіть декольте.

Макіяж – ще одна слабкість співачки. Якщо 30 років тому її мейк скоріше викликав шок, то зараз Доліна підкреслює риси обличчя натуральними кольорами, намагається більшими візуально зробити очі та губи.

Жінка підбирає тип макіяжу так, аби він підкреслив принади її зрілого віку, а не штучно омолоджував. Змінила співачка і дрібні кучері на довге біляве пряме волосся, що шикарно доповнює її образ.

Схожі статті

23-річна дружина Остапчука натякнула йому на значну різницю у віці: “Вова, припини себе поводити як дід”

Романтичні стосунки зі значно молодшою дівчиною для чоловіків часто закінчуються розчаруванням. Відомий шоумен Володимир Остапчук також зміг перевірити, як впливає на пару різниця у віці.

Сніданки, які не куштував би Володимир Ярославський: Ірина Пруднікова чесно про участь в “МастерШеф-13”

Учасниця "МастерШеф-13" Ірина Пруднікова розвіяла популярний стереотип про кулінарні шоу. Телекамери часто не передають реальність, яка відбувається на знімальному майданчику, а тим паче поза ним.