Що відомо про дружину Дзідзіо та чому артист проти співочої кар’єри дружини

Михайло Хома показав свою дружину та зізнався чому не пускає її на сцену.

У співака Михайла Хоми є дружина Ярослава. Жінку мало хто бачив, то її поява на одному зісвітський заходів викликала не аби який інтерес.

Про саму Ярославу відомо небагато. Жінка, так само, як іїї зірковий чоловік співає. Проте це більше як хоббі та навчання дітей, оскільки Михайло Хома, більше відомий як DZIDZIO, не дуже хоче аби його дружина стала публічною особою.

Проте бажання виступати у Ярослави Притули-Хоми було настільки сильним, що вона наважилася обійти заборону чоловіка і випустити власну пісню “Я тобі не мамка” та кліп до неї. Така поведінка не надто сподобалася артистові.

Михайло Хома (DZIDZIO) з дружиною Ярославою
Михайло Хома (DZIDZIO) з дружиною Ярославою

Співачка зауважила, що її чоловік хоче, аби творчість дружини залишалася вдома. Проте у Ярослави з цього приводу своя думка. Вона вважає, що має право на те, щоб займатися творчістю у своє задоволення і ділитися нею з прихильниками.

Зауважимо, що Ярослава Притула та Михайло Хома одружилися сім років тому. А от знайомі вони були усі 16. Крім цього подружжя навчалося разом у музичній школі і удвох виступали у колективі “Михайло Хома і друзі”.

До речі, весілля пара грала лише для близьких та друзів. а щоб не прийшли непрохані гості, дату весілля дівчина не розголошувала.

Ярослава розповідає. що через славу чоловіка їй бракує уваги. Ймовірно. саме це стало поштовхом до випуску пісні та кліпу.

Звісно, зіркова дружина не сиділа вдома. Вона працювала викладачем у музичній школі, де навчала дітей вокалу. Але, схоже, відчула, що їй стає тісно у рамках викладацької діяльності і вирішила розвиватися як зірка.

Раніше Ярослава вважала, що кар’єра у шоу-бізнесі не для жінки і що забезпечувати родину має саме чоловік. А жінка має створити йому тил, нагодувати, обігріти і так далі. проте зараз погляди дівчини змінилися і вона теж прагне до самореалізації, що, у свою чергу, не дуже подобається Михайлові Хомі.

Проте на всі заборони Ярослава не зважає і вже готує новий музичний сюрприз дл слухачів. При цьому дівчина говорить, що звістку про вихід зіркової дружини на сцену Михайло Хома сприйняв досить болюче.

Читай нас в соцмережах

Поділіться статтею

Популярне

Схожі теми

Останні новини