Ведучий “Холостячки” заявив, що Ксенія Мішина може змінити рішення щодо обранця-фіналіста

Здавалося, вся країна повірила, що кохання може зародитися навіть на телешоу. Українська холостячка Ксенія Мішина у фіналі обрала Олександра Елерта і пара поцілунком скріпила новостворений союз. Більше того, Олександр навіть зробив пропозицію жінці.

Проте, всю глядацьку ідилію зруйнував ведучий “Холостячки” Григорій Решетник. Шоумен зробив публікацію, в якій зазначив, що фінал – це ще даленко не кінець романтичної історії. За словами Григорія, Ксенія обрала Олександра, але країна обрала любов.

На пост-шоу, яке відбудеться вже в цю п’ятницю, глядачі зможуть дізнатися, як склалася доля учасників та отримають відповідь на головне питання: чи продовжать актриса та автор гумористичного шоу свої стосунки.

Варто зазначити, що дійсно, пропозиція руки та серця на фіналі – не гарантує, що пара не розбіжиться, після того, як останню камеру буде вимкнено.

Показовою є історія холостяка Андрія Іскорнєва. Чоловік брав участь у якості головного героя у третьому сезоні. У фінальній серії він зробив пропозицію дівчині на ім’я Анна, проте, відомо, що з весіллям у потенційних молодят не склалося і колишні закохані розірвали стосунки.

Майже так само склалася доля головного героя 5 сезону проекту “Холостяк”. Сергій Мельник, за серце якого боролися дівчата, як і раніше, грає у футбол. Кілька разів чоловік виходив у світ з Мариною, яку вибрав у фінальному випуску. Незважаючи на те, що пара розійшлася, двоє залишилися в гарних стосунках.

Проте, багато є дійсно гарних прикладів, як складалися долі учасників та головних героїв. Наприклад, холостяк 9-го сезону, Нікіта Добринін, довго зустрічався зі своєю обраницею. Через рік перевірки стосунків, хлопець дуже романтично запросив кохану вступити у шлюб.

Як складеться доля Мішиної з Елертом – невідомо.

Нещодавно, Олександр поділився, як відреагувала на його перемогу малолітня донька. За словами автора “Квартал”, 12-ти річна дівчинка позитивно сприйняла новину про поповнення у родині.

Схожі новини