Єгор Гордєєв забрав Нелю Шовкопляс у найромантичнішу точку України: в білій сукні світиться від щастя (ФОТО)

Популярні українські телеведучий Єгор Гордєєв та Неля Шовкопляс засвітилися у найромантичнішій точці України, куди пари часто рушають у поїздки для двох.

Але у випадку зірок, мова йде про робочу подорож, яку вони здійснили разом. Так, вельми довго Єгор та Неля не ділилися спільним контентом, і обмежувалися співпрацею на телеканалі. Однак, нещодавно їхні фанати отримали великий подарунок від зірок — лінійку фотографій, яка була зроблена у рамках спільної поїздки до Львова.

Єгор Гордєєв забрав Нелю Шовкопляс у найромантичнішу точку України

Гордєєв показався з букетом для Шовкопляс
 Єгор Гордєєв забрав Нелю Шовкопляс у найромантичнішу точку України

Варто відзначити, що стосунки Нелі та Єгора далеко не один рік викликають у публіки масу емоцій. Пов’язано це з незвичайною хімією між співведучими. Хоча зірки спочатку виглядали дуже різними, а також мають вельми популярні характери, з часом аудиторія побачила, наскільки ідеально вони підходять одне одному.

Квітуча та ніжна Неля стала ідеальним доповненням до холодного та раціонального Єгора. А спільна робота мало-помалу нібито переростає у міцну дружбу, як це сталося у Людмили Барбер та Руслана Сенічкіна. Варто також зауважити, що у him навіть намагалися приписувати романи.

Але якщо зі сторони Єгора ніяких перепон на шляху до кохання немає, то Неля вже давно знайшла свою любов, вийшла заміж і народила від коханого чоловіка двійнят. Хіба що 2023-го стало відомо про серйозну кризу у сім’ї Шовкопляс. Виявляється, 2022-го вони з чоловіком подали на розлучення і вже готові були розійтися. Події в країні поставили на паузу дане рішення, а пізніше подружжя наважилися спробувати врятувати стосунки, і зробили це.

Що зараз відбувається в сім’ї достеменно невідомо, як і в особистому житті Гордєєва. Ще 3 роки тому Ігор говорив про те, що не готовий до серйозних стосунків, так як просто не має на це часу. За його словами, він надає перевагу коротким історіям, а романами не зацікавлений.

І це не дивно, адже в своїх інтерв’ю телеведучий розповідав, що прокидається разом з сонцем, а приходить додому пізно ввечері, фактично будучи відсутнім вдома цілий день, і так щоденно. Тоді ж він порадив двічі подумати, перш ніж ставати журналістом.

Схожі статті

Її серце б’ється все швидше й швидше: Дорофєєва показала щасливе відео та вразила довгоочікуваною новиною

Шанувальники уважно слідкують за життям Надя Дорофєєвої та всіма її дописами. Тому вони залюбки розділили надзвичайно радісну для співачки новину, якою вона поділилася у своїх соціальних мережах.