Переможець “Холостячки” Еллерт розповів, чим займається в розлуці з Ксенією Мішиною: “Службовий роман”

Переможець "Холостячки" Олександр Еллерт розповів, чим займається в розлуці з Ксенією Мішиною. Зараз гуморист перебуває в еміграції, але зовсім не один.

Ба більше, комік навіть декілька разів повертався на батьківщину, але робив це без шуму та галасу. За його словами, виїхав він цілком легально, і зробив це вже декілька разів. Зірка останні місяці в Україні не мав постійного місця роботи, переживав драму в особистому житті, тому легко наважився на еміграцію.

 

Примітно, що в штатах в нього все склалося доволі швидко: він почав виступати та гастролювати, знайшов друзів, налагодив своє життя і продовжує вести власний блог. Чоловік навіть почав власний бізнес.

З колишньою обраницею Ксенією Мішиною, йому хоч і не вдалося зійтися, але також стосунки стали набагато кращими. Після образ та поганого розставання екс-закохані все ж таки зробили крок назустріч та залишилися друзями.

Еллерт розповів, чим займається в розлуці з Ксенією Мішиною

Зараз Олександр активно веде свій блог та розповідає, як у нього проходить адаптація за кордоном. Зокрема нещодавно він опублікував на особистій сторінці відео, на якому показав, як переглядає кіно про службовий роман.

Еллерт розповів, чим займається в розлуці з Ксенією Мішиною

Кадри були зроблені в Лос-Анджелесі.

Нагадуємо, що Олександр та Ксенія вельми довго йшли до розставання. Публіка швидко помітила, що між закоханими пробігла чорна кішка. Перший дзвіночок надійшов, коли Ксенія знаходилася на зйомках в Хорватії.

Тоді акторка видалила усі спільні фотографії з Олександром, залишивши лише їхню колаборацію для реклами. Олександр навпроти заперечував, що між ними є якісь проблеми, але після публікації Ксенії про розставання не став заперечувати, а почав жартувати на цей рахунок, лише погіршуючи ситуацію.

Пізніше Олександр неодноразово говорив про свої плани повернути кохану, але в нього так нічого і не вийшло, хоча можливість була. Востаннє вони були разом в Карпатах після 24 лютого. Саме ця їхня поїздка поклала край будь-яким взаєминам зірок.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.