Оля Полякова за 2 хвилини зробила собі зачіску з косичками як у Юлії Тимошенко: кому пасує більше (ФОТО)

Знаменита українська співачка Оля Полякова вийшла в прямий ефір та зробила собі зачіску як у відомої Юлія Тимошенко. Чи виглядає на ній культова корона з косичок краще?

Юлія Тимошенко була взнавана в усьому світі зокрема завдяки своїй культові зачісці, яка нагадувала корону. Вона сягає своїм корінням в українські традиції та культуру, і таким чином політикиня зробила собі певну репутацію.

Через якийсь період часу дана зачіска навіть не сприймалося серйозно на інших відомих жінках, адже складалося враження, що Юлія Тимошенко її приватизувала. І звичайно, навіть зараз аудиторія одразу ж проводить паралель, коли бачить дану красу із косичок на голові у інших жінок.

Оля Полякова показала, як виглядає із зачіскою Юлії Тимошенко

Оля Полякова зупинила концерт та вразила різкою заявою
Оля Полякова зупинила концерт та вразила різкою заявою

Нещодавно Оля Полякова спробувала зробити собі таку саму зачіску. Вона вийшла в прямий ефір на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram і під час спілкування зі своїми підписниками показала, як робить укладання на своїй голові власноруч.

Також артистка показала, як наноситься нічний макіяж та готується до виходу на сцену. Під час цього дійства вона отримувала різноманітні запитання, на які активно давала відповіді.

Зокрема Оля Полякова відповіла, що її дочки носять прізвище її чоловіка – Буряковські. На питання щодо Кривого Рогу артистка одразу ж дала зрозуміти, що не хоче це обговорювати і попросила не розносити плітки. Також вона вказала свої співчуття публіці, які ще декілька днів тому співала власні композиції.

Окрім того, артистка почула на свою адресу масу компліментів, на яку публіка не скупилася. Зокрема можна було помітити, як насправді виглядає сценічний грим зблизька. Стало зрозуміло, що він доволі щільний, і виглядає зовсім не так ефектно, як під світлом софітів, для чого і розрахований. Окрім того Оля Полякова зовсім не шкодує румʼян рожевого кольору, що не так кидається в очі під час її виступів.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.