“Тирила пшеницю у дяді Льоні”: суперфіналістка “МастерШеф-13” розповіла, як зв’язалася з місцевою бандою

Дитячі спогади є одними з найбільш яскравих для кожної людини. Іноді вони хороші, іноді з гірким присмаком. Альона Московченко розповіла про своє дитинство та про те, чому воно змогло її навчити.

Альона Московченко — яскрава учасниця 13 сезону популярного кулінарного шоу “МастерШеф”, яка привернула до себе увагу не лише своїми кулінарними навичками, а й особистою історією та характером. Її шлях до “МастерШеф” був непростим, але водночас надихаючим для десятків тисяч шанувальників.

Альона Московченко — одеситка, домогосподарка та мати двох дітей. Її чоловік зараз боронить країну, як доброволець, що робить її участь у шоу ще більш вражаючою. До 24 лютого кулінарка мала власний бізнес з доставки напівфабрикатів, але через обставини життя змушена була змінити свої плани.

Суперфіналістка МастерШеф-13 показала своє рідне село
Суперфіналістка МастерШеф-13 показала своє рідне село

Бажання стати учасницею “МастерШеф” Альона плекала протягом тривалого часу. Вона пробувала свої сили на кастингах п’ять разів, і лише шоста спроба виявилася успішною. Її наполегливість та віра у власні сили стали ключовими факторами її успіху.

Альона відзначилася не лише своїми кулінарними здібностями, але й яскравим характером. На конкурсах вона часто була серйозною та зосередженою, але водночас вражала своєю добротою та справедливим відношенням до всіх учасників.

У дописах для шанувальників кулінарка розповідає про своє дитинство, завдяки якому вона стала саме такою людиною. Його Альона провела у селі Ольгинове. Довгий час після переїзду до міста вона соромилася цього місця. Але зрештою дівчина зрозуміла, що не важливо те, де виросла людина, а має значення лише те, ким вона є.

“Моє село навчило мене працювати і йти вперто до своїх цілей, навчило бути чуйною до людей, незважаючи на їхній статус і походження”, — зазначає суперфіналістка “МастерШеф”

Також Московченко поділилася кількома цікавими історіями зі свого дитинства. Наприклад, як із компанією місцевих хуліганів ходила на чуже поле збирати пшеницю, щоб погодувати курей. Проте Альона не може згадати мотивів свого вчинку, бо курей вона не мала.

Суперфіналістка МастерШеф-13 показала своє рідне село
Суперфіналістка МастерШеф-13 показала своє рідне село

Наразі Альона з радістю згадує дитинство. Кулінарка вважає, що саме тоді вона навчилася речам, які неможливо здобути на жодних курсах.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.