“Так само, як вірю я”: 45-річна Марія Єфросиніна назвала єдину людину, якій безумовно довіряють її діти

Діти відомої телеведучої Марії Єфросиніної вже зовсім дорослі, тому дуже важливо, щоб вони знали, до кого можуть звернутися з будь-яким питанням. Блогерка розповіла, хто є для них цією людиною.

Відома українська телеведуча та блогерка Маша Єфросиніна відверто розповіла, хто є людиною, якій безумовно довіряють її діти, до якої вони поспішають за порадою та з кого вони беруть приклад. Окрім мами, 20-річна Нана та 9-річний Олександр мають тільки одну людину, яка допомагає їм впоратися з усіма життєвими складнощами.

Марія Єфросиніна розповіла, хто є прикладом для її дітей
Марія Єфросиніна розповіла, хто є прикладом для її дітей

Саме до цієї людини звернулася Єфросиніна у своєму Instagram. На честь Дня батька, вона відзначила свого чоловіка, з яким щаслива у шлюбі вже більше як 20 років. Вона впевнена, що Тимур Хромаєв, який наразі захищає Україну в лавах ЗСУ – це взірець для гордості. Й діти подружжя прекрасно це розуміють та з нетерпінням чекають на тата вдома. У своєму зверненні, вона пригадала найважливіші дні в життя пари, а саме дні народження дітей та подякувала чоловікові за те, що він є опорою для всієї родини.

“Цю картинку я бачила обидва рази, коли відкривала очі після наркозу, народивши спершу Нана і потім Олександра… Сьогодні наші діти зустрічаються зі своїм батьком переважно по відеозв’язку. Але жодного разу ніхто з них не пожалівся на це, бо вони ним пишаються. А ще, він єдина людина, якій вони довіряють, коли він каже, що все буде добре! Так само, як вірю я, бо знаю, що він їх завжди захистить! З Днем батька коханий”, – написала Маша.

Марія Єфросиніна розповіла, хто є прикладом для її дітей
Марія Єфросиніна розповіла, хто є прикладом для її дітей

Нагадаємо, певний час в мережі ширилися чутки про розлучення Єфросиніної та Хромаєвого. Маша довгий час утримувалася від коментарів, а ЗМІ розповсюджували плітки про молоду коханку військового. Проте, нещодавно, пара розставила всі крапки над “ї” та зізналися, що у їх стосунках немає нічого, що змогло б призвести до розлучення. Після 20 років спільного життя, вони все ще кохають та з повагою ставляться одне до одного.

Схожі статті

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.