“Малюка мені принесе не лелека”: Ектор Хіменес-Браво розповів, від кого отримав приємний подарунок

Що ви очікуєте побачити зранку на власному порозі? Піцу? Малюка? Може лелеку, яка вам це все принесла? Ектор Хіменес-Браво продемонстрував, який сюрприз чекав на нього вдома.

Приємні сюрпризи! Хто з нас їх не любить? Навіть найменш емоційна людина, яка стверджує, що неочікувані речі її не радують, хоче принаймні іноді отримувати подарунки. А колумбійцю із таким яскравим характером, як в Ектора Хіменеса-Браво, тим паче хочеться уваги. І суддя “МастерШеф” її отримує із самого ранку від невідомих шанувальників!

Ектор Хіменес-Браво розповів про отриманий подарунок
Ектор Хіменес-Браво розповів про отриманий подарунок

Звісно, про невідомих Ектор пожартував, бо отримав коробку від популярної корейської компанії Samsung. Оскільки Хіменес-Браво є надзвичайно відомою людиною, то просувати через нього власні івенти та продукти мріє будь-який великий бренд. Як і щороку, корейський гігант вирішив оригінально підійти до анонсу презентації Galaxy Unpacked.

Отримана Ектором коробка містить дуже багато сюрпризів. В ній знайшлося місце солодким подарункам, чаю та ліхтарику-книжечці, який явно натякає на новий пристрій із лінійки Galaxy Fold. Також компанія Samsung презентувала розумне кільце Galaxy Ring, яке може слідкувати за активністю, здоров’ям та сном, спортивний годинник Galaxy Watch Ultra та інші ґаджети.

Ектор Хіменес-Браво розповів про отриманий подарунок
Ектор Хіменес-Браво розповів про отриманий подарунок

До слова, пристрої для моніторингу фізичної активності точно можуть зацікавити Ектора. Він активно займається спортом, про що часто розповідає у власних соціальних мережах. Також популярний шеф-кухар часто гуляє зі своїми пухнастими улюбленцями. А може й просто з ними відпочивати на дивані, набираючись сил для нових звершень та проєктів.

Суддя “МастерШеф” зазначає, що у непрості часи, під час яких ми живемо, дуже важливо вміти знімати напругу та зосереджувати увагу на чомусь приємному. Також необхідно гарно харчуватися. Рецепти смачних та корисних страв Ектор часто публікує у себе на сторінці. Та найважливіше, як зазначає Хіменес-Браво, — оточувати себе любов’ю. Це може бути любов до близької людини, пухнастих друзів, справи всього життя чи просто цікавого хобі.

Ектор Хіменес-Браво розповів про отриманий подарунок
Ектор Хіменес-Браво розповів про отриманий подарунок

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.

Хотіла все зробити сама, але знадобилася допомога зіркової матері: Машу Полякову підвели дорогі їй люди

Старша донька відомої артистки Олі Полякової вирішила піти стопами матері та присвятити життя вокалу. Попри те, що дівчина виконує зовсім іншу музику, періодично їй потрібна допомога мами.