У чоловіка померлої Руслани Писанки на ділянці біля дому стався “набіг на фундук”: “Моя Фрося”

У чоловіка Руслани Писанки Ігоря Ісакова на ділянці біля дому стався "набіг на фундук". Що відбувається і яка доля спіткала сад артистки? Деталі в матеріалі.

Як відомо, Руслана Писанка пішла з життя 2 роки тому. До останнього вона розповідала публіці про те, що незабаром піде. Навпаки, намагалися зробити комфортнішим цей період і для свого чоловіка, і навіть для друзів, яким допомагала попри свій стан.

Ніхто навіть не здогадувався, що артистка, яка не так давно травмувалася та знепритомніла пережила це не просто так, а через несумісний із життям діагноз.

Врешті-решт Руслана повернулася додому, але вже в іншому вигляді. Чоловік дав можливість фанатам та усім бажаючим попрощатися з акторкою, а потім поховав її. Восени минулого року Ігор Ісаков перемістив свою покійну дружину до сім’ї, а також звів для неї пам’ятник.

Вдівець Руслани Писанки розповів про долю саду артистки після її смерті

Про що Руслана Писанка так і не встигла поділитися з прихильниками?
Вдівець Руслани Писанки розповів про долю саду артистки після її смерті

У їхньому маєтку він досі проживає разом з улюбленцями. В його життя поки що не увійшла інша жінка. І хто знає, можливо ніколи не увійде. Адже Руслану дуже важко перевершити.

Натомість на його особистій сторінці в соціальній мережі Instagram час від часу з’являються нові публікації, на яких він показує, як проводить час вдома та в саду. Наприклад, днями він розповів про набіг Фросі на фундук.

Фрося — це білка, з якою не так давно познайомився чоловік. А вона поселилася біля маєтку і часто пригощається горішками. Але цього року вирішила не чекати, поки фундук зросте, і вже починає його активно куштувати.

Нагадуємо, що з Ігорем Руслана познайомилася багато років тому, і врешті-решт змогла створити з чоловіком міцну родину. Ісаков являється бізнесменом, має сина від попередніх стосунків. Разом з коханою брав участі в реаліті-шоу зі схуднення, і досяг значних результатів. Пара разом побудувала розкішний будинок, і свої останні роки проживала за містом в оточенні природи.

Схожі статті

“Висновки робіть самі”: Узелков звинуватив Боржемську в тому, що через неї 20 років не спілкувався з мамою

За словами відомого спортсмена В'ячеслава Узелкова, колишня дружина Марина Боржемська перешкоджала спілкуванню з його найріднішою людиною. Проте, зараз він виправив свою помилку.