Вагітні ведучі 1+1, які працювали з малюками під серцем: Марічка Падалко, Наталія Мосейчук, Катерина Осадча

Телебачення – це така сфера, де люди швидко стають популярними й швидко забуваються, тому, чоловіка в плані роботи на виду трошки більше, адже коли жінка вагітніє, перед нею стає вибір піти відразу в декрет, або працювати до самих пологів. Тут вже все залежить від самої жінки, від її стану здоров’я, від стану малюка, якого вона носить під серцем.

Так, ми часто бачимо на телеекранах жінок, які у положенні працюють на рівні з іншими жінками та чоловіками. І насправді мало відомих жінок, які дійсно відмовляються від своєї улюбленої роботи. І є реальні приклади навіть серед телеведучих 1+1. Це найяскравіші жінки, які майже до самих пологів працювали в ефірах.

Катерина Осадча

Катя Осадча була вагітною тричі, і всі три рази вона не залишила свою роботу, Катерина працювала з людьми, вона була на зйомках. Тоді Осадча була незмінною ведучою шоу “Світське життя”. Тобто, вона постійно була на ногах, тому що відвідувала різні світські заходи або були заплановані зйомки, які теж потребували сил та часу. Але у Каті завжди було стільки енергії, що майже до самих пологів вона була в ефірах 1+1.

Марічка Падалко

Марічка Падалко

Марічка Падалко, також вже тричі стала мамою. І свої періоди вагітності Марічка також проводила на роботі. Хоча ТСН це більш серйозна справа, оскільки це новини, а новини бувають різними та інколи вони сильно впливають на психіку. Але Падалко настільки любить свою роботу, що малюк під серцем їй не заважав.

Наталя Мосейчук

Наталя Мосейчук

Ще одна знаменита жінка, яка не покинула ефіри новин на 1+1 під час вагітності – це Наталя Мосейчук. Жінка має двох синів, яких вона носила під серцем тоді, коли багато працювала та не давала собі можливості розслабитися.

Популярне зараз

Схожі новини