Вуличний весняний стиль: як поєднувати куртки та широкі джинси – показали стилісти Кошмал, Нікітюк, Мішиної

Українські знаменитості – це справжні модники та модниці. Вони своїми стильними образами надихають своїх підписників та підписниць на красиві луки. Зірки створюють справжні тренди, які тримаються цілими місяцями та сезонами. Їхні фотографії, де знаменитості позують у модному одязі, надихають на створення крутих образів. Уже йдуть перші дні весни, а це означає, що всім нам уже так хочеться роздягтись, не носити величезні теплі куртки та взуття. Хочеться легшого, вільнішого, весняного. Що буде модним навесні 2023, про всі тренди вуличних луків – читайте далі.

Анна Кошмал

Знаменита українська акторка Анна Кошмал у перші ж дні березня вже поділилася світлинами з прогулянки весняним Києвом. Там жінка позує у стильному вуличному вбранні: широкі світлі джинси, кеди, біла футболка та незастібнута чорно-зелена куртка.

Анна Кошмал
Анна Кошмал

Леся Нікітюк

Популярна українська телеведуча, акторка та гумористка Леся Нікітюк показалася підписникам із сонячного, незламного міста Миколаєва. Там жінка позує у темних джинсах та світлій короткій куртці, дещо розстібнутій біля шиї Нікітюк.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Ксенія Мішина

Знаменита українська акторка Ксенія Мішина нещодавно порадувала своїх підписників та підписниць у Інстаграмі новими світлинами, де вона позує більш роздягнена, ніж усі попередні героїні. Це не дивно, адже фотографії – із-за кордону, де вже справжня весна. Мішина позує в широких білих штанах, світло-синій накидці та сірій кофтинці.

Ксенія Мішина
Ксенія Мішина

Як бачимо, модними навесні будуть штани чи джинси та кофти/куртки на розпах, що свідчить про прихід весни, а значить – тепла.

Схожі новини