У своєму стилі: донька ревізорки Ольги Фреймут Злата постала в новому незвичному образі – зелений до обличчя

Так, на своїй сторінці в Instagram Злата Мітчелл продемонструвала свій новий, яскравий, трендовий образ. Дівчина обожнює одягати речі, які привертаються до неї увагу.

Цього разу донька Фреймут продемонструвала тотальний зелений лук. Мітчелл постала у відкритій блузі, яка прекрасно демонструє її декольте та джинси, які теж темного кольору.

Волосся укладене, як зазвичай обожнює робити Злата: розпустити та трішки підкрутити. У неї прекрасний блондинистий відтінок, який досить непогано поєднується з трендовим зеленим.

Сторіз Злати Мітчелл

Нагадаємо, що Злата Мітчелл живе та навчається в США. Зіркова матуся Оля Фреймут завжди підтримує доньку і ніколи не стримує в її поривах самореалізації. Має бойфренда, на ім’я Оскар. Судячи з усього, Оля схвалила вибір власної дитини.

Сама Фреймут через війну, з сином Валерієм та донькою Євдокією знаходяться у Великій Британії. Зірковий ревізор країни старається надолужити все те, чого не було зі Златою та дати необхідне найменшим.

Коли народилася Злата Мітчелл, Ольга багато працювала, а тому дівчинка часто не отримувала від неї уваги, якої хотілося. Маленьку Злату можна було побачити в програмі “Ревізор”, адже через напружені графіки доводилося брати доньку на знімальний майданчик.

Ольга Фреймут і Злата Мітчелл
Злата Мітчелл та Ольга Фреймут

Зараз час не повернеш, але вибудувати хороші, довірливі відносини цілком можливо. Таку ситуацію можна спостерігати між Ольгою Фреймут та Златою Мітчелл.

Схожі новини