Відома ведуча висловилася про свого колегу Сергія Кузіна та розповіла, куди він зник: “Він часто приїздить”

Радіоведуча повідомила, що донині продовжує спілкуватися з колегою та розповіла, з якої причини він поїхав за океан. Також, вона пояснила, чому називає його братом.

Відома українська радіоведуча Соня Сотник та її колега Сергій Кузін довгий час працювали над спільними проєктами. Зараз, жінка залишається в Україні та навіть готується до безпосередньої участі у військових діях. Але її близький друг, шоумен російського походження обрав для себе інший шлях. Про те, де зараз знаходить Сергій, вона повідомила під час інтерв’ю для YouTube-каналу ТСН.

Соня повідомила, що після початку повномасштабного вторгнення, чоловік виїхав до Америки. За словами зірки, головною причиною еміграції став малолітній син Сергія, який народився у США у 2018 році. Проте, потри еміграцію, чоловік продовжує працювати на радіо та дистанційно підтримує Україну.

“Сергій в США з родиною, сином, якому він дуже потрібен. Добре, що теж працює на радіо. Добре, що контролює всі меседжі на радіостанції, які стосуються України”, – розповіла жінка.

Радіоведуча Соня Сотник розповіла, куди зник Сергій Кузін
Радіоведуча Соня Сотник розповіла, куди зник Сергій Кузін

Сотник розповіла, що часто спілкується з колегою. Він часто приїздить до України, щоб навідати стареньку матір. Крім того, він продовжує допомагати її з власними проєктами.

“Має можливість допомагати українцям і моїм проєктам, зокрема. Він часто приїздить, тут в Україні його мама”, – зазначила ведуча.

Радіоведуча Соня Сотник розповіла, куди зник Сергій Кузін
Радіоведуча Соня Сотник розповіла, куди зник Сергій Кузін

Також, жінка розповіла, що вважає Сергія не просто своїм колегою, а близьким другом. У Facebook, Соня позначила його як брата.

“Думаю, якщо Кузін, то значить кузен. І брат – брат. Він завжди є і буде моїм братом”, – поділилася Соня.

Нагадаємо, раніше радіоведуча повідомила, що ділила одну оселю з відомим українським музикантом, лідером гурту “Океан Ельзи”. Це сталося вже давно, коли він ще не мав широкої популярності.

Схожі статті