Максим Галкін нарядив свою дочку Лізу у вишиванку та віночок: “Не може без синьо-жовтих кольорів”

Галкін з самого початку повномасштабної війни почав активно висловлювати свою позицію, він підтримав Україну та досі не змінює своєї думки. Для Макса це не політичне питання, це питання совісті та чесності насамперед перед собою. Адже своє життя він хоче продовжувати як людина, а не як лялька у руках політичних діячів своєї батьківщини.

Родина Галкіна

Макс вже понад рік разом зі своєю родиною живе в Ізраїлі. Це рішення було прийнято разом з Аллою Борисівною, яка також підтримує український народ. Хоча Примадонна спочатку не висловлювала своєї думки щодо всіх подій. Але згодом заговорила і вона. Тепер родина Пугачової та Галкіна розірвала всі зв’язки з російською федерацією і їх не хвилює те, що про них кажуть колеги, що підтримують російську агресію, і тим паче росіяни.

Нині Галкін допомагає Україні не лише словами підтримки, а ще й ділом, частину своїх коштів з закордонних концертів, він надсилає на допомогу ЗСУ. І це неймовірно людяно з його боку. Теж саме робить і Пугачова, але іншими способами.

Тож, зараз артисти разом зі своїми дітьми Гарі та Лізою живуть в Європі та почувають себе вільними людьми, тому, в них точно немає жодних заборон. І днями Максим Галкін вирішив привітати жінок з міжнародним жіночим днем у своїй манері. Макс та Алла одягнули Лізу у білу вишиванку, та віночок з соняшників, який є жовтого кольору. І саме це дуже обурило росіян, бо в усьому вони бачать підтримку України.

Так, підписники та боти на сторінці Галкіна в instagram почали писати різні коментарі. Як завжди коментатори розділилися на два табори, одні засудили вчинок родини, а інші навпаки подякували за підтримку та підтримали його.

Схожі новини