Володимир Зеленський гарно виглядає поряд із красунею-іноземкою, не схожою на першу леді Олену (ФОТО)

Зеленський дуже талановита людина, він не лише гарний актор та продюсер, він справжній керівник, і це вже встигла помітити майже кожна людина у світі. Та якщо раніше ним захоплювалися як талановитим актором, то зараз ним пишаються як лідером країни, яка переживає війну. Звичайно, що він і раніше був достатньо публічною людиною, яка завжди мала купу ділових зустрічей, переговорів, і все це стосувалося бізнесу.

Володимир Зеленський

До речі, мало хто знає, але певний час Володимир був генеральним директором каналу Інтер. І це також достатньо відповідальна посада, бо на тобі лежить багато зобов’язань. Тому, дипломатичний досвід у Зеленського був ще до його президентства. Але про це не знало не так багато людей, через це не всі йому довіряли.

Але з 2019 року, коли Зеленський взяв на себе обов’язки президента, його ділові зустрічі стали більш частими та розширилися кордони. Тому, Володимир знайомий майже з усіма президентами інших країн, а також з прем’єр-міністрами та іншими політичними діячами.

І саме з 24 лютого 2022 року, наш президент майже кожного дня має дипломатичні зустрічі, вони бувають як особисті, так і онлайн. За останній рік Зеленський відвідав багато країн. Проте й до України за цей час приїздили багато представників різних європейських країн аби розв’язувати важливі питання та особисто висловити свою підтримку.

Зеленський з Марін

Так, днями відбувся саміт НАТО у Вільнюсі, і саме та Зеленський особисто зустрівся з прем’єр-міністром Фінляндії Санною Марін. Вони разом вийшли на сцену та відповідали на питання ЗМІ. А потім, звісно, був фоторепортаж, де Володимир та Санна дуже дружньо потиснули одне одному руки. Цей момент потрапив на фото та розлетівся мережею.

Схожі новини