Народжені від різних жінок: як виглядають всі діти зірки Нового каналу Сергія Притули – не від Фреймут

Яскравий телеведучий, з прекрасним почуттям гумору, шоумен Сергій Притула зараз змінив вид діяльності та заявив, що розважати публіку, як раніше тепер не зможе. З початком повномасштабного вторгнення, чоловік має інше ставлення до життя. Відбулася повна переоцінка цінностей, тому вирішив, що буде продовжувати волонтерську діяльність.

Проте ніякі життєві зміни не виплинуть на сім’ю та дітей, адже зараз він прекрасний батько та люблячий чоловік. Теперішня дружина не єдина, з ким його пов’язала доля.

Що відомо про перший шлюб та сина Сергія Притули?

Першу дружину героя нашої статті звуть Юлія Андрійчук. Колишні познайомилися у 2007 році, а згодом одружилися. Все сталося настільки швидко, що у 2008 році Всесвіт подарував парі сина Дмитра. Зараз хлопчику 14 років.

Сергій Притула з сином Дмитром

Притула зізнається, що сімейне життя не склалося. Чоловік будував успішну кар’єру, а Юлія не встигала за таким шаленим ритмом. Але це не завадило після розлучення зберегти хороші стосунки з жінкою та повністю брати участь у вихованні спільного сина.

Як виглядають доньки зіркого батька?

Другою обраницею Сергія Притули стала Катерина Сопельник. Знайомство відбулося під час роботи на телебаченні. Пара офіційно узаконила свої люблячі стосунки влітку 2015-го. Жінка подарувала своєму коханому двох донечок: Соломію, якій 6 років та зовсім маленьку доньку Стефанію, які всього 2 рочки.

Сергій Притула з дітьми та дружиною Катериною

Сергій зізнається, що для нього бути батьком – справжнє щастя. Мати двох маленьких донечок-красунь, прекрасну дружину та старшого сина, якого старається теж не обділяти увагою – велика цінність для будь-якого хорошого сім’янина.

Схожі новини