“Голі” нігті – тренд 2023 року, який підтримують зірки: Зеленська, Каменських Сумська, Кароль та інші

Для українських жінок доглянутість завжди була, є і буде одним з головних чинників своєї впевненості. Адже погодьтеся, коли ми робимо собі новий манікюр, корекцію брів, ходимо до косметолога, обрізаємо, відрощуємо або фарбуємо волосся – ми відчуваємо себе інакше. Більш впевненими, більш легкими та починаємо більше вірити в себе та свої можливості.

Дуже важливо подобатися собі, і насправді новомодні тренди взагалі не мають жодного значення. Адже кожна жінка має свої смаки та погляди на тренди й на власну зовнішність і стиль. Та все ж таки багато жінок хоча б раз слідували моді. Так, наприклад трендом 2023 року стали непокриті нігті. Тобто манікюр без гель-лаку. І багато зірок спробували його.

Олена Зеленська

Перша леді точно має виглядати неймовірно та впевнено, а також бути прикладом для інших жінок в усьому світі. Тому для неї стилісти обирають найкращі образи. Тож, відповідати трендам – одна з її задач. Так, Олена нині також, як і інші жінки ходить без покриття нігтів, але з манікюром.

Настя Каменських

Співачка також завжди намагається відповідати трендам, оскільки вона сама по собі модниця. Тож і на цей раз вирішила спробувати походити з манікюром без гель-лаку і дати їм змогу відновитися.

Ольга Сумська

Ольга Сумська

Народна артистка України завжди любила натуральність, тому та новина, що нігті без покриття увійшли у моду, дуже її потішив і Ольга залюбки відповідає цьому тренду.

Анна Кошмал

Зірка серіалу “Свати” Аня Кошмал є прихильницею всього натурального, вона навіть випустила свій бренд натуральної косметики. Тож, на її нігтях немає нічого, окрім простого манікюру.

Тіна Кароль

Тіна Кароль

Тіна також полюбляє натуральність, тому й поп-діва вирішила спробувати походити з нігтями без лаку.

Популярне зараз

Схожі новини