Він один такий, а закохав в себе обох: кого не поділили Людмила Барбір і Валентина Хамайко – це не Сенічкін

Відомі українські телеведучі сколихнули мережу неочікуваним зізнанням про конфлікт інтересів. Що сталося у ранковому ефірі між колегами? Деталі в статті.

Не дарма ранкові шоу так люблять, адже вони здатні подарувати прекрасний настрій на цілий день та зарядити позитивом. І для цього продюсера шоу зазвичай шукають дуже цікавих гостей, які безумовно сприяють виконанню даної задачі.

І в цей раз гість перевершив усі можливі сподівання та очікування. Так, Валентина Хамайко, Людмила Барбір та Руслан Сенічкін представили публіці прекрасного чотирилапого джентльмена зі Сходу, який пережив непрості моменти і має певні поведінкові наслідки, однак зачаровує вже одним поглядом.

Ведучі “Сніданку з 1+1” показали гостя, який підкорив серця всієї студії

Юра Горбуноа на шоу "Сніданок з 1+1"
Ведучі Сніданку з 1+1 показали гостя, який підкорив серця всієї студії

Песика не просто показали по телебаченню, але і зробили з ним декілька публікацій, щоб допомогти хорошому хлопчику швидко знайти собі господарей, і немає жодних сумнівів, що це вдасться зробити дуже швидко, адже він настільки чарівний, що поділити його не змогли навіть Людмила з Валентиною.

Нагадуємо, що декілька тижнів тому стало відомо, що ранкове шоу йде зі свого слоту на вихідних. Через це Валентина Хамайко та її партнер Олександр Попов залишилися без звичної для них роботи. Але телеведуча вже доволі швидко з’явилася в ефірах і потішила публіку своєю присутністю.

Можна сказати, що попри складнощі, колектив підтримує одне одного і не залишає у складну хвилину. Так само Людмила Барбір та Руслан Сенічкін широко відкрили свої обійми для колеги та легко ділять з нею ефір.

Цікаво, що не так давно Наталія Островська також пригадала про те, як ефірі новин до неї завітала собака, і створила конфуз, який набрав мільйони переглядів YouTube. Нагадуємо, що песик сильно перенервував через увагу, і в результаті наклав купку прямо на робочому столі у телеведучої.

Схожі статті