Колишня дружина Дзідзьо Славія публічно розплакалася та не стала приховувати причину: “Це моє некрасиве…”

2021-го шоу-бізнес сколихнула чергова новина про розлучення. На цей раз криза торкнулася шлюбу Дзідзьо та Славії. Колишня дружина виконавця дала декілька ексклюзивних інтерв’ю, в яких розповіла про проблеми в стосунках з чоловіком, а пізніше і сам музикант підтвердив, що їхня історія добігла кінця і вони розлучаються.

Михайло Хома та Ярослава Притула
Славія публічно розплакалася

Славія публічно розплакалася

З тих пір Славія активно займається саме своєю кар’єрою. Жінка мріяла стати популярною виконавицею, і після розлучення отримала усі можливості для реалізації своїх планів. За 2 роки співачка записала декілька композицій, активно виступає, зокрема і в підтримку України, а також випускає нові кліпи.

Нещодавно Ярослава в черговий раз вийшла на сцену, але не сприймала емоцій і заплакала. Причина найпопулярніша в Україні — війна.

Славія публічно розплакалася

Коли артистка вже завершувала композицію, не витримала, її голос затремтів, а по обличчю було зрозуміло, що вона плаче.

Відповідне відео з’явилося і на особистій сторінці зірки в соціальній мережі Instagram, де вона зізналася у своїх почуттях.

“Це моє некрасиве заплакане обличчя і голос, під час концертної прем’єра пісні”

Варто відзначити, що Славія після початку повномасштабної війни в Україні почала активно пропагувати національні інтереси, а також неодноразово проявляла свою прихильність до пані Ірини Фаріон. Зокрема політична та громадська діячка знялася у її новому кліпі, що багатьом українцям вкрай не сподобалося.

Тим не менш, колишня дружина Дзідзьо стримано реагує на критику, а от за підтримку всім активно дякує.

Нагадуємо, що після розлучення Дзідзьо віддав колишній дружині у якості відступних елітну квартиру на березі озера. Після офіційного розриву пара змогла зберегти дружні відносини, і ба більше, Михайло навіть допомагає екс-благовірній будувати музичну кар’єру мудрими порадами. Обидва не приховують, що намагаються побудувати нові стосунки. Наприклад, напередодні війни Славія мала переїхати до свого нового коханого, однак подій 24 лютого змінили її плани.

Популярне зараз

Схожі новини