Екс-бойфренд Кароль Дан Балан показав ніжне фото з маленькою світловолосою дівчинкою: позашлюбна дочка?

Звісно Балана можна назвати дуже привабливим чоловіком, який краде жіночі серця. Є у його поведінці така харизма, яка може прикути до себе увагу. Та все ж таки чари зіркового молдованина не настільки чарівні, адже він досі самотній. Проте чоловікові доволі часто приписують романи з не менш відомими колегами, а також дуже уважно слідкують за його життям прихильниці.

Дан Балан

Як тільки Дан з’являється у компанії жінок, то відразу ж виникають підозри про роман, але люди часто забувають, що спілкування між чоловіком та жінкою може бути дружнім. Певно, в цьому й вся проблема. Та був у житті Дана телевізійний роман з українською поп-дівою Тіною Кароль.

Хоча романом це назвати складно, адже співачка не надто взаємно відповідала Дану на його залицяння та компліменти. Жінка трималась осторонь, але не заперечувала коли закоханий колега обіймав її та робив неймовірну кількість компліментів. Тіна соромилась, але в її очах не було кохання. І тому, коли Балан невдовзі після завершення шоу “Голос країни” повернувся на Батьківщину, всі глядачі почали підозрювати, що це все була лише гра заради рейтингів. Можливо це і є правда.

Як відомо, у співака немає дітей, але його часто можна помітити з дітьми на фотографіях. І, звісно, всім стає цікаво, що це за діти й чому Дан так турботливо спілкується з ними. І найчастіше у мережі можна побачити його фото з дівчатами. Але все ж таки, своїх дітей Балан немає, у нього є племінниця, донька його сестри, яку чоловік просто обожнює, і коли він гостює у сестри, то намагається провести з нею якомога більше часу.

Балан з прихильницею

Та днями у мережу потрапила давня фотографія, де Балан постав поряд з маленькою світловолосою дівчинкою. Згадуючи Тіну, можна нафантазувати собі будь-що. Але цією білявкою виявилась маленька прихильниця творчості артиста і не більше.

Популярне зараз

Схожі новини