Які таємні символи приховує в собі нова вишиванка президента України Володимира Зеленського

Вишиванка – це певно найбільш національне вбрання українців, оскільки саме вона вважається продовженням національного коду. Її таємні знаки, відображені у вишивці можуть приховувати різні підтексти.

В останній рік значущість вишиванок зросла в рази, оскільки стало модно демонструвати наскільки ти українець – це вбрання вже є в гардеробі майже кожного другого українця.

Володимир Зеленський

Вишиванки бувають різними, за матеріалом, кольорами, та, за своїм сенсом. Звісно мало хто про це замислюється, але кожна вишивка є особливою і має своє таємне значення. Ми не звикли до цього поки що, але вже починаємо розбиратися у цій науці.

Так, наприклад, зараз багато модних експертів полюбляють розбирати гардероби першої леді України та президента. І от коли справа стосується національного вбрання, то увага зростає. Тому, коли вчора на Великдень пан Зеленський одягнув нову вишиванку, експертам стало цікаво, який сенс у собі несе вишивка на ній.

Символіка Великодньої вишиванки Зеленського

Отже, на Великдень пан президент одягнув сорочку із символами Київської Русі. Вишиванка вироблена з натуральної тканини – льон, а ось сама вишивка виконана у відомій та доволі старій техніці – гладь. Однак найцікавішою деталлю на даній вишиванці – це символи Київської Русі. Спочатку увагу до себе привертає тризуб та герб князівства, що візуально дуже схожі між собою. Також на вигиванці можна помітити два мечі – вони символізують мужность та боротьбу до кінця. А ось внизу у центрі – гілки калини та пшениці.

Символіка вишиванки президента

Саме цю особливу вишиванку на Володимирі Зеленському помітили вперше. Напевно, саме через своє вбрання президент хотів показати нашу давню історію та незламність.

Великодня вишиванка Зеленського

Тож, як бачимо, всі вишиванки різняться між собою, навіть один маленький хрестик може повністю змінити історію та сенс самої речі та ідеї, яку вона має донести та відобразити.

Схожі статті

Майбутня дружина Дантеса Кацуріна здивувала публіку своїм виглядом “в костюмі Єви” на новому фото: “Навіщо?”

Кожен пост Даші Кацуріної з власними фото збирає купу лайків та компліментів. Не може стриматися навіть її коханий Володимир Дантес, який щоразу щиро вражений тим, наскільки його дівчина прекрасна.

Лілія Ребрик показала 3-місячну доньку з її першого світського виходу: “Вона наче солоденьке тістечко”

Зіркові діти часто стають продовжувачами професії своїх батьків. Але зазвичай перші кроки вони роблять ближче до підліткового віку. Але маленька Аделіна уже може забрати всю увагу у своєї матусі.