Як виглядає дочка Захура, через яку розпався шлюб Камалії: за 20 років жінки мільярдера так і не помирилися

Знаменита українська співачка Камалія ніколи не приховувала того факту, що в неї не складаються стосунки зі старшою дочкою свого чоловіка Мохаммада Захура Танею. Ще в інтерв’ю Аллі Крутій артистка чесно визнала, що падчерка її недолюблює, а от пасинок Арман навпаки прекрасно з нею ладнає.

Як виглядає дочка Мохаммада Захура

Тоді зірка не могла назвати конкретну причину стосунків, які не склалися. Але як з’ясувалося, відсутність взаєморозуміння з молодою жінкою все ж таки відобразилося на шлюбі артистки та бізнесмена.

Як виглядає дочка Мохаммада Захура

Незадовго до початку повномасштабної війни в Україні Мохаммад евакуював своїх дочок Арабеллу та Мірабеллу до Великобританії. Дах над головою сімейству надала саме Таня. Камалія ж приєдналася до родини приблизно через місяць, після того як евакуювала усіх своїх родичів.

Втім, співіснування в одному будинку виявилося доволі важким. Вся справа в тому, що Камалія активно висловлювалися проти росіян, а матір Тані — росіянка. Сварки відбувалися на регулярній основі, адже останній не подобалося, що артистка дозволяє собі звинувачувати всіх росіян.

При цьому сам бізнесмен якось заявив, що його колишня дружина не підтримує війну, але продовжує проживати в російській федерації. Ба більше, екс-подружжя досі підтримує зв’язок.

Як виглядає Таня Захур
Як виглядає дочка Мохаммада Захура

Нещодавно співачка дала ексклюзивне інтерв’ю для програми “Життя відомих людей”, в якому вперше розповіла, що через конфлікт з дочкою чоловіка була вимушена покинути її будинок та повернутися до України. При цьому Мохаммад зайняв позицію саме Тані, що сильно образило артистку.

Наступного дня Камалія оприлюднила на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram повідомлення про те, що вони з чоловіком розсталися. Пара продовжує підтримувати зв’язок заради спільних дітей. Камалія та Мохаммад активно проводять час разом, їздять на відпочинок і навіть знімаються в кліпах. Втім, конфлікт з Танею та життя окремо дало свої плоди, і пара зараз і фактично, і офіційно не разом.

Популярне зараз

Схожі новини