Олександр Пономарьов показав усіх своїх дітей від різних жінок: синочок-кучеряшка та дорослі дочки-леді

Відомий український співак Олександр Пономарьов є біологічним батьком лише для двох дітей, але фактично має трьох спадкоємців. Коли він зустрів свою першу дружину, Олену Мозгову, з якою перебував у цивільному шлюбі, в неї на руках вже була дочка Зоя від попередніх стосунків.

Олександр Пономарьов показав, як виглядають його троє дітей

Особистість батька дівчинки невідома, адже зірки ніколи її не розкривали. Втім, Олександр полюбив маленьку красуню як рідну і вкладав у неї все, на що був здатний. Незабаром у цих стосунках з’явився первісток виконавця — дочка Євгенія, яка попри те, що генетично пов’язана зі своєю старшою сестрою лише через матір, дивує схожістю з нею як зовнішньо, так і за характером.

Олександр Пономарьов показав, як виглядають його троє дітей

Коли стало відомо про розлучення Олександра Пономарьова та Олени Мозгової дівчата підтримали їхнього батька. Розрив був складним, і дочки навіть деякий час жили саме у Олександра. Однак, незабаром виконавець знайшов своє щастя у стосунках з Вікторією Мартинюк.

Тоді у нього з’явився перший син, якого також назвали Сашком. Хлопчик більше схожий на матір, має розкішні кучері та типаж зовнішності бейбі-фейс. Розкішні дані цілком можуть послужити хлопцеві у майбутньому для театральної або модельної кар’єри.

Однак, шлюб з Вікторією також протривав недовго. Згодом стало відомо, що Олександр Пономарьов не був вірним, а також мав серйозні проблеми у стосунках з дружиною. Пара розійшлася. Тим часом Олена Мозгова закохалася в Девіда Аксельрода та народила у стосунках з ним маленьку донечку. Таким чином у Жені та Зої з’явилася сестра. Вікторія Мартинюк також знайшла своє щастя і також народила ще одну дівчинку, тож у Сашка Пономарьова взагалі троє сестер.

Нещодавно Олександр Пономарьов вирішив нагадати своїм фанатам, як виглядають його прекрасні діти і оприлюднив на особистій сторінці в соціальній мережі Instagram сімейне фото, на якому постав поруч з ними.

Популярне зараз

Схожі новини